شرایط و مقررات بازنشر مطالب

مراجعه به صفحه شرایط بازنشر مطالب روشاک ، نشانه فرهنگ و علاقمندی شما به رشد و ارتقاء رسانه های مجازی فارسی است . از شما متشکریم . روشاک ، نام یکی از سرداران دلاور داریوش سوم در نبرد با اسکندر مقدونی است . انتخاب این نام ، به دلیل علاقه به تاریخ ایران بود هرچند در روشاک ، موضوع و محور محتوی تکنولوژی است ! تلاش تیم تولید محتوی روشاک این است که با مطالب جدید و کاربردی که بتواند نیاز کاربران را پاسخ دهد. لذا مطالب اختصاصی روشاک با صرف هزینه و زمان از منابع و سایت های معتبر خارجی ، ترجمه می شوند . برخی از مطالب نیز بازنشر از سایتهای خبر یا منابع داخلی است که با رعایت حقوق و شرایط قید شده توسط مالک آن ، بازنشر می شود.

شرایط و ضوابط بازنشر مطالب روشاک :

• استفاده از مطالب اختصاصی روشاک به هر نحو ( تمام یا بخشی از مطلب ) ، در رسانه های آنلاین ،  فقط با ذکر نام منبع و لینک مستقیم به همان صفحه در روشاک مجاز است . • استفاده از تمام یا بخشی از مطالب روشاک در نشریات چاپی منوط به اخذ مجوز کتبی است .

هشدار :

. کلیه حقوق سایت و محتوی آن ، متعلق به روشاک بوده و حق پیگرد قانونی ، برای روشاک محفوظ است . . هرگونه کپی برداری خارج از شرایط و ضوابط فوق ، اعم از متنی یا تصویری ، به گوگل گزارش می شود. کمترین برخورد گوگل با سایت ناقض کپی رایت ، حذف از نتایج جستجو ، امتیاز منفی  و از دست دادن ترافیک سایت کپی کننده است.

*******

چنانچه ، سئوال ، انتقاد و یا پیشنهادی دارید بسیار خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید .