roch

دانلود هیجان انگیزترین بازی های رایگان اندرویدی

بیشتر افراد در گوشی‌ خود دارای بازی های رایگان اندرویدی هستند که آن ها را از گوگل پلی دانلود نموده و در مواقع بیکاری برای سرگرمی با آنها بازی می کنند .
برخی از افراد دیگر نیز به صورت جدی این بازی‌ها را انجام داده و همیشه به دنبال جدیدترین بازی هایی که بتوان آنها را از فروشگاه گوگل پلی دانلود نمود، هستند .

معرفی جدیدترین بازی های رایگان اندرویدی

 

بازی های رایگان اندرویدی
بازی های رایگان اندرویدی

1. Alto’s Odyssey

این بازی یک انتخاب طبیعی برای بازی های رایگان اندرویدی است و دارای مکانیسم ساده ، گرافیک زیبا و سبک آرامش بخشی می باشد .
فرد هنگام بازی باید از موانع رد شده و با انجام پرش های بلند از روی تپه اسکی کند .
هم چنین چیزهایی برای جمع‌آوری وجود دارد که می توانید برای گزینه های مختلف مورد معامله قرار دهید.
این بازی به شدت به گرافیک های با ارزش تصویر زمینه خود تکیه دارد که بسیار ساده اما موثر هستند . این تصاویر زمینه دارای رنگ های تیره ای هستند که فضای خوبی را برای بازی ایجاد می کنند .
دانلود این بازی رایگان با تبلیغات همراه است و خریدهای درون برنامه نیز در آن وجود دارد ، اما تمام این خریدهای درون برنامه برای موارد سفارشی سازی هستند ، بنابراین خرید آنها کاملاً اختیاری بوده و تاثیری در بازی ندارد .
درون این بازی ، دو بازی دیگر نیز وجود دارد که به راحتی می توانید این لیست را به صورت رایگان تهیه کنید .
دانلود کنید

Alto's Odyssey
Alto’s Odyssey

2. Disc Drivin 2

Disc Drivin 2 یک بازی جدید و هیجان انگیز است که در سال ۲۰۲۰ ارائه شده است. این بازی مهارت های کاربرانش را به کار گرفته و با ایجاد یک فضای هیجانی سعی به چالش کشیدن آنها دارد .
در این بازی با استفاده از قوانین فیزیک و مهارت هایی که کاربران به خرج می دهند فضا بسیار هیجانی و پر تنش می شود.

برای انجام این بازی پس از انجام تنظیمات اولیه ، بازیکن سلاح های قدرتمندی دارد که می تواند برای جلوگیری از خطراتی که در حین بازی روبرویش قرار داده شده است و از بین بردن حریفان استفاده کند .
همچنین برای باز کردن قفل کارت ها و به دست آوردن قدرت های جدید می‌تواند سکه هایی را که کسب نموده است ، خرج کند .

این بازی رایگان بوده و دارای گرافیک زیبا و منحصر به خود می باشد .
دانلود کنید

Disc Drivin 2
Disc Drivin 2

3. Stardew Valley

یکی از بازی های رایگان اندرویدی است که در واقع یک شبیه ساز کشاورزی می باشد و در بالای یک RPG قدرتمند ۱۶ بیتی باز ساخته شده است و این امکان را می دهد تا شخصیت و مزرعه خود را به دلخواه توسعه داده و بازی کنید .
داستان با ورود شخص شما به شهر Pelican شروع می شود . آنجا جایی است که شما تصمیم می گیرید مزرعه ساده خانوادگی خود را به دست بگیرید .
آنچه باعث هیجان و شادی این بازی می شود ، آزادی است که به بازیکن اعطا می شود تا بازی مورد نظر خود را بسازد .
اگر روی ساخت مزرعه متمرکز شوید ، بازی بیشتر به مدیریت محصول و منابع اختصاص می یابد که مطمئنا با توجه به میزان محبوبیت آن ژانر RGP در موبایل باعث ولع فرد برای بازی می شود .
همچنین بین کاشت و برداشت محصول می توانید مهارت های شخصی خود را با ابزار های مختلف ماهیگیری یا کاوش کردن در جنگل بالا ببرید و …
دانلود کنید

Stardew Valley
Stardew Valley

4 . Mindustry

این یک بازی به سبک ماسه بازی است که وقتی برای اولین بار از آن استفاده می کنید ، احساس می کنید که بسیار سخت است ، اما همه ابزارهای مورد نیاز برای موفقیت شما فراهم است.
در این بازی نه تنها برای ساختن پدافندهای خود باید نگران منابع معدن خود باشید ، بلکه باید خطوط تأمین خود را نیز حفظ و محافظت کنید .(تسمه های نقاله که منابع استخراج شده را از مته پایه اصلی و برج های دفاعی تحویل می دهند)
قبل از شروع بازی برای باز کردن قفل فناوری های جدید باید یک سری از بازی ها را انجام دهید .
دانلود کنید

بازی رایگان اندرویدی Mindustry
بازی رایگان اندرویدی Mindustry

5 . PUBG Mobile

یکی دیگر از بازی های رایگان اندرویدی است که در یک جزیره بزرگ پر از اسلحه ، مهمات و تجهیزات تاکتیکی و وسایل نقلیه انجام می شود و۱۰۰ بازیکن در مقابل یکدیگر قرار می گیرند .
Tancent Game همچنین محتوای جدیدی به بازی اضافه می کند ، نقشه های مختلف و حالت های بیشتر بازی برای انتخاب برای جلسات کوتاه تر وجود دارد . این بازی هر ۶ تا ۸ هفته به طور مجدد تنظیم می شود و به صورت رایگان در فروشگاه گوگل پلی قابل بارگیری است .
دانلود کنید

PUBG Mobile
PUBG Mobile

6. Modern Strike Online

Modern Strike Online یک تجربه آنلاین FPS اصیل است که گزینه های بسیاری برای مسابقات سریع و عالی را ارائه می دهد .
هنگامی که این بازی را انجام می دهید سطح بازی خود را برای باز کردن حالت های جدید بازی بالا می برید .

در کل شش حالت بازی وجود دارد که شامل کرایه های استانداردی است که انتظار دارید و شامل free-for-all, team deathmatch, seek and destroy, and a hardcore mode می باشد .
پول رایج در بازی را می توان از طریق خریدهای درون برنامه و یا از طریق پاداش های روزانه به دست آورد و بعد از آن می توانید از آن پول ها برای خرید سلاح ، زره پوش و لوازم جانبی جدید برای شخصیت ها استفاده کنید .
گزینه های سفارشی‌سازی نیز برای چیدمان وجود دارد که بیش از ۳۰ نوع سلاح برای اجاره یا خرید را در دسترس قرار می دهد . این بازی رایگان بوده و از فروشگاه گوگل پلی قابل دانلود است .
دانلود کنید

منبع :روشاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *