roch

8 سرویس دهنده ایمیل رایگان

سرویس دهنده ایمیل ، وظیفه ارسال و دریافت ایمیل را ارائه می دهند. ESP خوب به شما کمک می کند تا قالب های ایمیل بسازید ، لیست های مخاطبین خود را مدیریت کنید و …
در این مقاله لیستی از ارائه دهندگان خدمات ایمیل برتر با ویژگی های محبوب ارائه شده است . 

معرفی 8 سرویس دهنده ایمیل رایگان

1. جیمیل

جیمیل، یک سرویس ایمیل است که توسط گوگل اداره می‌شود. این سرویس ارائه دهنده خدمات ایمیل رایگان این امکان را به شما می دهد تا ایمیل‌های خود را فرستاده و دریافت کنید.
شما می‌توانید با استفاده از برنامه های شخص ثالث که همگام سازی جزئیات ایمیل از طریق IMAP یا POP را انجام می دهند به جیمیل دسترسی پیدا کنید.
از ویژگی های این برنامه می توان به ارائه نودهایی که به شما در پیگیری و پاسخ به پیام ها کمک می کند، اشاره نمود.
همچنین با استفاده از جیمیل بدون باز کردن ایمیل می توانید پیوست ها ، پیوست باز و غیره را مشاهده کنید.
توسط این سرویس می توانید از طریق صندوق ورودی خود به گپ یا گفتگوی ویدئویی با دیگران بپیوندید و به طور خودکار ایمیل‌های فیشینگ را نیز مسدود می کند .
لینک دسترسی

جیمیل
جیمیل

2. ارائه دهنده خدمات ایمیل ProtonMail

ProtonMail یک سرویس سرویس دهنده ایمیل منبع باز و ایمن است که توسط دانشمندان MIT و CERN ارائه می شود . این برنامه توسط قانون حفظ حریم خصوصی سوئیس محافظت می شود .
استفاده از این سرویس ایمن ایمیلیT آسان بوده و دارای رمز گذاری انتهایی است.

این برنامه بدون نصب نرم افزار در هر دستگاهی قابل دسترسی بوده و به منظور ایجاد یک حساب کاربری نیازی به وارد کردن اطلاعات شخصی ندارد .
شما توسط این سرویس می توانید ایمیل هایی را که با رمز گذاری نهایی تا پایان امن هستند را ارسال و دریافت کنید، همچنین برای سازماندهی بهتر خواندن و ارسال ایمیل نیز، بهینه شده است.
لینک دسترسی

ارائه دهنده خدمات ایمیلProtonMail
ارائه دهنده خدمات ایمیلProtonMail

3. Outlook

سرویس مایکروسافت Outlook ارائه دهنده خدمات ایمیل مبتنی بر مرورگر است که در Exchange Server , Exchange Online و Office 365 گنجانده شده است. این سرویس به شما کمک می‌ کند تا بتوانید خود را در خانه و یا در حال حرکت  به  آن متصل کنید.
این سرویس دارای یک تقویم داخلی است که به شما این امکان را می دهد تا جلسات یا رویدادها را برنامه‌ریزی و مدیریت کنید.
همچنین هنگامی که روی نام آن شناور هستید می توانید اطلاعات مربوط به مخاطب را مشاهده کنید . اوت لوک یک راه آسان برای پیدا کردن افراد ، پیام ها و اسناد در ایمیل فراهم می کند.

لینک دسترسی

اوت لوک
اوت لوک

4. iCloud Mail

iCloud Mail یک سرویس ایمیل است که توسط شرکت اپل اداره می شود . شما می توانید از طریق برنامه Mail بر روی رایانه ، مک یا دستگاه iOS و با استفاده از Ms Outlook در رایانه ای که دارای سیستم عامل ویندوز است ، از آن استفاده کنید.
این سرویس ارائه دهنده خدمات ایمیل، به طور خودکار پیام های جدید را پیدا کرده و آنها را در صندوق ورودی قرار می دهد، همچنین این اجازه را می دهد تا به IMAP دسترسی داشته باشید . بارگیری های iCloud Mail به طور خودکار تصاویر HTML را بارگیری می کنند .

لینک دسترسی

ارائه دهنده خدمات ایمیلiCloud Mail
ارائه دهنده خدمات ایمیلiCloud Mail

5. AOL Mail

AOL Mail یک سرویس ایمیل مبتنی بر وب است که توسط بخش ارتباطات
Verizon AOL ارائه می ‌شود. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری و برنامه تلفن همراه برای دسترسی به صندوق ورودی بدون هیچ گونه مزاحمت می باشد.
این سرویس به شما کمک می کند تا تقویم خود را مدیریت کنید . همچنین این امکان را برای شما ایجاد می کند تا نمای لیست را از ایمیل ها تنظیم کنید .
شما با استفاده از این سرویس می توانید ایمیل های خود را به روشی بهتر سازماندهی کنید . AOL همچنین دارای پنل سفارشی است که می توانید توسط آن روی کار خود تمرکز کنید.
لینک دسترسی

ارائه دهنده خدمات ایمیل AOL Mail
ارائه دهنده خدمات ایمیل AOL Mail

6. GMX

GMX مخفف Global Mail eXchange می باشد و ارائه دهنده خدمات ایمیلی است که ویژگی تبلیغاتی را ارائه می دهد. کاربران ممکن است بتوانند از طریق پروتکل های POP3 , IMAP4 به ایمیل GMX دسترسی داشته باشند.
این سرویس حداکثر ۵۰ مگابایت ضمیمه را در اختیار شما قرار می دهد و حاوی یک کتاب آدرس آنلاین است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید تمام مخاطبین خود را پیگیری کنید .
لینک دسترسی

ارائه دهنده خدمات ایمیل GMX
ارائه دهنده خدمات ایمیل GMX

7. Yandex

یاندکس یک ارائه دهنده خدمات ایمیل هوشمند و ایمن است که شما می‌توانید از آن در دستگاه های اندروید استفاده کنید. این ارائه دهنده خدمات ایمیل به شما این امکان را می دهد تا ظاهر صندوق پستی خود را متناسب با روحیه خود تغییر دهید .
این سرویس همچنین این امکان را به شما می دهد تا بتوانید پیام های خود را بر روی تایمر قرار داده تا بتوانید آنها را از قبل نوشته و در تایم مناسب ارسال کنید .

یاندکس تمام ایمیل ها را از نظر ویروس بررسی می کند و پیام های مشکوک را در پوشه اسپم قرار می‌دهد و همچنین شما را در برابر کلاهبرداری و اسپم محافظت می کند.
شما می توانید توسط این سرویس با یک حساب به کلیه خدمات یاندکس دسترسی پیدا کنید .
لینک دسترسی

ارائه دهنده خدمات ایمیل Yandex
ارائه دهنده خدمات ایمیل Yandex

8. Mail

Mail به شما این امکان را می دهد تا در حین ایجاد یک آدرس ایمیل از میان ۲۰۰ حوزه یکی را انتخاب کنید .
شما می توانید منطقه ای را انتخاب کنید که متناسب با حرفه ، شخصیت ، مکان یا شیوه زندگیتان باشد .
این شخصی سازی آدرس ایمیل به عنوان شناسایی یک شخص خاص کار خواهد کرد. این سرویس یک ذخیره سازی نامحدود ایمیل را در اختیار شما قرار می دهد ، همچنین دارای ابزار آنتی ویروس است که از ایمیل های شما در برابر ویروس محافظت می ‌کند .
استفاده از این سرویس ارائه دهنده خدمات ایمیل یک راه مناسب برای دسترسی به ایمیل ها از طریق تلفن هوشمند می باشد.
لینک دسترسی

Mail
Mail

منبع : روشاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *