کارامدترین روش های تبلیغات ارزان برای کسب و کارها

بیشتر مشاغل و کارآفرینان کوچک به دنبال انواع روش های تبلیغات ارزان برای کسب و کار خود هستند . زیرا بسیاری از انواع روش های تبلیغات سنتی از جمله تبلیغات در تلویزیون بسیار گران بوده و برای شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ بسیار
موثرتر هستند و شرکت های کوچک تر ممکن است از عهده قیمت های این نوع تبلیغات بر نیایند . به همین دلیل به دنبال تبلیغاتی با صرفه تر و ارزان تر که بازده کار آنها را بالا ببرد ، می باشند .

معرفی انواع روش های تبلیغات ارزان برای کسب و کار

 

انواع روش های تبلیغات ارزان
انواع روش های تبلیغات ارزان

۱ . داشتن یک وب سایت برای کسب و کار

برای بدست آوردن بازدهی در کسب و کار بهتر است برای خود یک وب سایت ایجاد کنید . زیرا تجارت موفق به وب سایت نیاز دارد تا به صورت آنلاین و رقابتی بازده کار خود بالاتر برود .
بعد از هزینه کردن برای راه اندازی سایت ، فقط باید برای میزبانی و نام دامنه به صورت سالانه مقداری هزینه کنید. با این کار می توانید بازدهی زیادی پیدا کرده و فروش خود را بالا ببرید .
فراموش نکنید که هنگامی که یک وبسایت ساختید ، مطالب آن را به روز نگه دارید ، زیرا گوگل بروز رسانی های مرتب و محتواهای تازه را در نتایج جستجو، اولویت قرار می دهد .

ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار
ایجاد یک وب سایت برای کسب و کار

۲. از بهینه سازی موتور جستجو (سئو) استفاده کنید.

اگر بتوانید موتور جستجو را متقاعد کنید که وب سایت شما مناسب ترین سایت از نظر کلمات کلیدی هدفمند است ، جریانی ثابت از ترافیک را دریافت می کنید و این ترافیک ها به طور طبیعی برای شما به درآمد تبدیل می شوند.
شما می توانید این بهینه سازی را خودتان  انجام دهید و یا با پرداخت پول به متخصصان این زمینه از آنان کمک بخواهید .

استفاده از بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
استفاده از بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

۳. انجام تبلیغات رایگان به صورت آنلاین

هر شرکت یا کسب و کاری می تواند با استفاده از تبلیغات طبقه بندی شده آنلاین در سایت هایی که این تبلیغات را به صورت رایگان انجام می دهند ، برای کسب و کار خود تبلیغ کند .
برای این کار شما باید سامانه تبلیغات هدفمندی را برای تجارت خود در اینترنت و سایت های تبلیغاتی قرار دهید که افراد آنها را از طریق جستجو پیدا و مشاهده می کنند .
شما همچنین می توانید عکس کسب و کار خود و خدماتی که ارائه می دهید ، مانند عکاسی ، لوله کشی ، باغبانی و… را در سایت های اینترنتی که تبلیغات رایگان را انجام می دهند گذاشته و برای کسب و کارتان تبلیغ کنید .

انجام تبلیغات به صورت آنلاین
انجام تبلیغات به صورت آنلاین

۴. استفاده از شبکه های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی یک راه تقریباً رایگان برای استفاده و تبلیغ کسب و کار می باشند . لینکدین ، پینترست ، اینستاگرام از شبکه های اجتماعی پر مخاطب هستند . یکی دیگر از انواع شبکه های اجتماعی وبلاگ نویسی است .
جایی که افراد در مورد موضوعات مختلف ، مطلب می نویسند و طبق ترافیک ایجاد شده درآمد کسب می‌کنند .

یکی از بهترین ایده های ارزان برای بازاریابی تجارت، ایجاد وبلاگ و انتشار مطالب مرتبط و جذاب است.
وبلاگ نویسی مقرون به صرفه نیز است .
زیرا در اصل می توانید محتوای خود را به صورت رایگان منتشر و تبلیغ کنید و تمام هزینه ای که باید صرف کنید وقت و زمان است.
همچنین می توانید با صرف هزینه بسیار کمی از وبلاگ نویسان بخواهید که این کار را انجام دهند .

شما به عنوان یک شخص صاحب مشاغل می توانید به سایت های وبلاگ نویسی مربوط به شغل خود پیوسته و ایمیل و تصاویر محصولات خود را برای وبلاگ نویسان ارسال کنید.
این کار هزینه چندانی نداشته و بسیار آسان نیز است .

همچنین می توانید به دنبال فرصت هایی برای ارسال مطالب وبلاگ خود در سایت ها و وبلاگ های مرتبط با صنعت خود باشید و از طریق وبلاگ های دیگر کسب و کار خود را تبلیغ کنید .

استفاده از شبکه های اجتماعی
استفاده از شبکه های اجتماعی

۵. استفاده از بروشورهای تبلیغاتی

بروشورهای تبلیغاتی همیشه یکی از انواع روش های تبلیغات ارزان و مقرون به صرفه هستند .
تمام کاری که باید انجام دهید این است که برخی از آگهی های مرتبط با کار خود را در یک صفحه چاپ کرده و آنها را در تابلوهای اعلانات فروشگاه ها و روی شیشه های اتومبیل ها قرار دهید یا آنها را به صورت یک بروشور تبلیغاتی برای نمایشگاه ها و یا شرکت ها و مشاغل مختلف ارسال کنید .

تبلیغ کسب و کار در فروشگاه‌های مواد غذایی باعث می‌شود تا افراد زیادی تبلیغات شما را دیده و در صورت نیاز با شما تماس بگیرند .

استفاده از بروشورهای تبلیغاتی
استفاده از بروشورهای تبلیغاتی

۶. تبلیغ در صفحه تبلیغات طبقه بندی شده روزنامه ها

اگرچه تیراژ روزنامه های بزرگ رو به کاهش است ، اما روزنامه های محلی هر شهر دارای خوانندگان وفادار به خود هستند، حتی تبلیغ کردن در برخی از مجلات نیز می تواند فرصتی برای ارتقاء شغلی باشد .

تبلیغ در صفحه تبلیغات طبقه بندی شده روزنامه ها
تبلیغ در صفحه تبلیغات طبقه بندی شده روزنامه ها

۶. محتوای ویدئویی مرتبط با کسب و کارتان را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید .

اگر قادر به تولید فیلم های جالب و با کیفیت در رابطه با شغل خود هستید ، می توانید با ارسال آن ها در وبسایت های رایگانی مانند یوتیوب ، آنها را به اشتراک بگذارید.
این گونه سایت ها به دلیل بالا بودن ترافیک بازدید وب سایت ، می توانند تبلیغات زیادی را برای کسب و کار شما انجام دهند.

یکی از مواردی که در هنگام تبلیغ ویدئویی مرتبط با محتوای کسب و کار خود می تواند میزان موفقیت شما را افزایش دهد ، این است که بیشتر از یک ویدئو برایشان ارسال کنید .

به اشتراک گذاشتن محتوای ویدئویی مرتبط با کسب و کار به صورت آنلاین
به اشتراک گذاشتن محتوای ویدئویی مرتبط با کسب و کار به صورت آنلاین

۷. انتشار مطالب مرتبط با کسب و کار در لینکدین

لینکداین، یک پلتفرم انتشار قدرتمند و یکی از انواع روش های تبلیغات ارزان است که شما می توانید با چند ترفند ساده برای بهینه سازی محتوای موجود خود برای الگوریتم لینکدین ، آن را به طور بالقوه در معرض دید مخاطبان گسترده و جدیدی قرار دهید .

انتشار مطالب مرتبط با کسب و کار در لینکدین
انتشار مطالب مرتبط با کسب و کار در لینکدین

۸. از روش های تبلیغات با هر کلیک استفاده کنید .

تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک ، از سری تبلیغات ارزان تلقی می شود ، اما می تواند حجم عظیمی از ترافیک را به سمت شما هدایت کند .
برای استفاده هر چه بهتر از تبلیغات، باید تعادل بین هزینه و درآمد را پیدا کنید .
زیرا این مسئله گرچه می تواند برای تجارت شما بسیار سودمند باشد ، اما در صورت عدم دقت نیز می‌تواند یک تأثیر عمده در بودجه شما داشته باشد.

شما می توانید با پرداخت مبالغی، تبلیغات کار خود را تقریباً در همه موتورهای جستجوگر اصلی و همچنین در سایت هایی مانند فیس بوک قرار دهید

استفاده از روش های تبلیغات با هر کلیک
استفاده از روش های تبلیغات با هر کلیک

منبع : روشاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا