پر درآمدترین وب سایت های جهان کدامند؟

آیا تاکنون فکر کرده اید که پر درآمدترین وبسایت های جهان کدام وب سایت ها هستند؟ کسب درآمد از طریق اینترنت طی چند سال گذشته تحولات زیادی پیدا کرده است و امروزه افراد زیادی از طریق اینترنت میلیونر می شوند .
کسب درآمد از طریق اینترنت ساده است و افراد زیادی توانسته اند از طریق وب سایت های معروف خود به درآمد میلیاردی برسند . این افراد کارآفرینان برتر اینترنتی هستند که از طریق آنلاین کسب درامد می کنند .

اگر کنجکاو هستید که پر درآمدترین وب سایت های جهان را بشناسید تا انتهای این مقاله ، روشاک را همراهی کنید.  

معرفی پر درآمد ترین وب سایت های جهان

 

معرفی پر درامدترین وب سایت های جهان
معرفی پر درامدترین وب سایت های جهانپ

برخی از پر درآمدترین وبسایت های جهان عبارتند از:


1 . آمازون پر درآمد ترین وبسایت جهان

این وب سایت که در سال ۱۹۹۴ میلادی تاسیس شده است ، بزرگترین خرده فروش آنلاین در سراسر جهان می باشد و در حال حاضر 33700 نفر در آن اشتغال دارند .
فروش مجموعه ای از محصولات در سراسر جهان و در کشورهایی نظیر گلستان ، اتریش ، ژاپن و چین باعث شده است که آمازون فقط یک خرده فروش آنلاین نباشد، بلکه به صورت سرپرست خانواده بسیاری از شرکت‌ها مانند Zappos، Lovefilm ، IMDb و الکسا عمل می کند .
این شرکت بزرگترین شرکت فروشنده آنلاین می باشد و نزدیکترین شرکت آنلاین پرفروش نزدیک به آمازون ، Staples با کمتر از یک سوم فروش آمازون بوده است .

آمازون پر درامدترین وب سایت جهان
آمازون پر درامدترین وب سایت جهان

2. گوگل

توانایی گوگل برای ورود به سیستم و ایجاد سریع ویژگی های پرطرفدار مانند Google+ این امکان را فراهم می کند که برای هر وب سایتی در نظر گرفته شود . Google+ از سال ۱۹۹۶ به عنوان یک پروژه تحقیقاتی توسط لری پیج (Larry Page) و سرگنی برین (Sergey Brin) شروع به کار نمود . گوگل برای جستجوی اینترنت به سایت “برو به کاربران” تبدیل شد و شعارهای کاربر دوستانه آنها برای سازماندهی اطلاعات جهان و قرار دادن آنها در دسترس مردم جهان و شاید مهم ‌تر از همه شعار ” بد نباش” به آنها کمک کرده است تا در جهان امروزی شناخته شود .

گوگل پر درامدترین وب سایت جهان
گوگل پر درامدترین وب سایت جهان

3. eBay

این وب سایت که یکی از پر درآمدترین وبسایت های جهان است، در سال ۱۹۹۵ توسط پیر امیدیار (Pierre Omidyar) تاسیس شده است که بدون شک بهترین و موفق ترین جایگزین برای خرید آنلاین سنتی است . توسط این وب سایت می توان خرده فروشی را برای خرید و فروش بین کاربران، کاهش هزینه ها و جمع آوری پول برای کالاهای ناخواسته قطع نمود . در ۱۳ سال گذشته ۳۵ شرکت از جمله ۶ سایت حراج آنلاین را در ایالات متحده ، کره ‌جنوبی ، هند ، فرانسه و سوئد خریده است و اطمینان می دهد که اقدامات آنلاین آنها درجه یک است .
این شرکت حتی مقداری از پولی را که در گذشته جمع کرده بود ، برای خرید شرکت هایی مانند اسکایپ برای سود بیشتر استفاده نموده است .

eBay پر درامدترین وب سایت جهان
eBay پر درامدترین وب سایت جهان

4. یاهو

بیشتر افراد فکر می کنند که یاهو هرگز نمی تواند با گوگل همگام شود ، حتی با وجود اینکه 2 سال از آن بزرگتر است. اما این شرکت دارای درآمد زیادی بوده و سایت زیادی را مشابه گوگل پوشش می دهد .
این وب سایت در مارس سال ۱۹۹۵ دوباره تاسیس شد و در ۱۶ سال گذشته بیش از 6 شرکت مختلف را به دست آورده است.
هرچه ترافیک موتور جستجو پیش رود ، یاهو 64 برابر میزان ترافیک از گوگل را دریافت می کند. بنابراین یکی از پر درامد ترین وب سایت های جهان می باشد .

یاهو پر درامدترین وب سایت جهان
یاهو پر درامدترین وب سایت جهان

3. Alibaba

وب سایت Alibaba ابزاری عالی برای تجارت است که وارد کنندگان و صادرکنندگان بیش از ۲۴۰ کشور و منطقه  را در یک مکان جمع می کند .
این وبسایت بر تسهیل تجارت بین کاربران در سراسر جهان تمرکز دارد و AliExpress بر معاملات کوچک در بین خریداران و فروشندگان در سراسر جهان متمرکز شده است. آنها با داشتن ۶۵ میلیون کاربر ثبت شده در بیش از ۲۴۰ کشور و دفاتر در بیش از ۷۰ مکان در سراسر جهان رهبری بازار در تجارت آنلاین کالاها را بدست گرفته اند .

علی بابا پر درامدترین وب سایت جهان
علی بابا پر درامدترین وب سایت جهان

4. .Expedia ,Inc

وب سایت .Expedia ,Inc در سال ۱۹۹۶ به عنوان بخشی از مایکروسافت تاسیس شد و دارای طیف وسیعی از مارک های مسافرتی از Hotel.com تا Tripadvisor می باشد و شبکه وابسته آنها باعث افزایش درآمد آنها در سال‌های اخیر شده است .
در سال ۲۰۰۸ ، Furtune با نام Expedia به عنوان یکی از سه شرکت برتر اینترنتی مورد تحسین و یکی از بهترین شرکت های مدیریت شده در همان سال معرفی شد .
در طی ۱۵ سال آنها به اولین فروشگاه ایستگاه رزرو تعطیلات و پوشش همه جانبه سفر تبدیل شدند و در صنعت سفر  آنلاین نیز توانستند مقام اول را کسب کنند .

.Expedia ,Inc پر درامدترین وب سایت جهان
.Expedia ,Inc پر درامدترین وب سایت جهان

5. AOL

AOL در سال ۱۹۹۱ به عنوان America Online تاسیس شد و در سال ۲۰۰۶ به عنوان AOL معرفی شد . این وب سایت به خاطر مجموعه نرم‌افزارهای آنلاین آن شناخته شده است ، بطوری که در ابتدای کار خود ۳۰ میلیون عضو در سراسر جهان از طریق این شرکت به اینترنت دسترسی پیدا کردند. ممکن است تجارت این شرکت در مقایسه با سایر شرکت های موجود در لیست بهتر باشد اما وقتی آنچه را که این شرکت در سال ۲۰۱۰ انجام داده را با کارهایش در سال 2006 مقایسه می کنید می‌فهمید که اکنون کار آنها به یک سوم کاهش یافته است.
مشکل این نرم‌افزار منسوخ شده ، خدمات بیش از حد و این واقعیت است که آنها دیگر با سرعت در حال حرکت در دنیای آنلاین  نبوده و ارائه خدمات با تقاضای زیاد همگام نیست . این مسئله باعث شده است که این وب سایت درآمد کمتری نسبت به سال های قبل داشته باشد .

AOL پر درامدترین وب سایت جهان
AOL پر درامدترین وب سایت جهان

6. NetFlix

این یک وب سایت نسبتاً جوان در مقایسه با برخی از وب سایت های موجود در این لیست است که در سال ۱۹۹۷ تاسیس شد . Netflix یک شرکت آنلاین برای پخش و اجاره دی وی دی های پستی که در سراسر جهان رو به گسترش هستند، است .
آنها شهرت خود را در اشتراک های رایگان ، عدم دریافت هزینه‌های دیر کرد و امکان اجاره‌ی بیش از یک فیلم به طور همزمان به دست آورده اند .
این شرکت آنچه را که در صنعت اجاره‌ ی فیلم اشتباه بود را تشخیص داده و آن را اصلاح نمود .

NetFlix پر درامدترین وب سایت جهان
NetFlix پر درامدترین وب سایت جهان

7. Facebook

فیسبوک یکی دیگر از پر درآمدترین وبسایت های جهان و جوانترین شرکتی است که در این لیست از آن نام برده شده است . این وب سایت در سال ۲۰۰۴ تاسیس شد و در حال حاضر بیش از ۷۵۰ میلیون کاربر فعال در آن فعالیت می‌کنند .
خالق این وبسایت مارک ‌زاکربرگ جوان ترین میلیاردر جهان است ، اما با این وجود فیس‌بوک دارای مشکلاتی از جمله نبردهای حقوقی قابل توجه و وجود شرکت‌های رقیب است . فیسبوک با ظهور شبکه‌های اجتماعی ارزش فوق العاده زیاد و عظیم خود را از دست داده است . همچنین راه اندازی اخیر Google+ ممکن است در ماه های آینده برای فیسبوک مشکلاتی به وجود آورد .

Facebook پر درامدترین وب سایت جهان
Facebook پر درامدترین وب سایت جهان

منبع : incomediary

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا