اپلیکیشن و نرم افزار

بهترین دانلود منیجر کامپیوتر + دانلود رایگان

بهترین دانلود منیجر کامپیوتر

نرم افزارهای دانلود منیجر کامپیوتر برای دانلود سریع و بدون قطعی ضروری هستند . ، این نرم افزارها روند بارگیری از اینترنت را ساده و آسان تر نمی کنند اما می توانند باعث سرعت بیشتر دانلودها شوند .
با توجه به اینکه اینترنت منبع گسترده‌ای از  موسیقی ، فیلم ، متون و غیره است امکان دانلود سریع ، مورد نیاز عموم کاربران است.
 بنابراین داشتن بهترین دانلود منیجرها برای ویندوز کامپیوتر ضروری است‌‌ . در این مطلب از روشاک بهترین نرم افزارهای دانلود منیجر کامپیوتر را برای شما جمع آوری نموده و ویژگی های آنها را شرح دهیم.

معرفی بهترین نرم افزارهای دانلود منیجر کامپیوتر

 بهترین دانلود منیجر کامپیوتر

بهترین دانلود منیجر کامپیوتر

1. نرم افزارهای دانلود منیجر کامپیوتر (Free Download Manager (FDM

همانطور که از نام این دانلود منیجر پیدا است ، این نرم افزار رایگان منبع باز می باشد. این برنامه را میتوان یکی از بهترین ها دانست . تبلیغات ندارد و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند.
نرم‌افزار FDM با تقسیم فایل ها در قسمت های مختلف و سپس بارگیری همزمان آن قسمت ها ، سرعت دانلود را افزایش داده و سریعتر از مرورگر های سنتی عمل می کند.
این دانلود منیجر از فایل های تورنت نیز پشتیبانی می‌کند و امکان تخصیص پهنای باند برای جدا کردن چندین بار، بارگیری را دارد.

Free Download Manager

Free Download Manager

بنابراین اگر ویدئویی را تماشا می کنید و می خواهید پهنای باند را به طور موقت منتقل کنید، می توانید با استفاده از این نرم افزار، این کار را انجام دهید . همچنین FDM دارای رابط کاربری ساده است که به عنوان یک نکته اضافه برای ویژگی‌های آن در نظر گرفته می شود.
دانلود کنید

2. Jdownloader

نرم افزار JDownloader یکی دیگر از نرم افزارهای رایگان مدیریت دانلود برای رایانه های مبتنی بر ویندوز می باشد . این نرم افزار، یک برنامه منبع باز بوده و می توانید هر فایل را توسط آن به سرعت بارگیری کنید ، همچنین به شما امکان مکث ، ازسرگیری و اضافه کردن دانلودها را می دهد.
نکته جالب در مورد این نرم افزار این است که در صورت بارگیری ، اگر هر سرویس بار گیری آدرس IP شما را مسدود کند ، آدرس IP را تغییر می‌دهد.

نرم افزار JDownloader

نرم افزار JDownloader

 این ویژگی برای بسیار مفید است ، زیرا در این صورت می‌توانید فایل ها را از هرگونه سرویس اشتراک گذاری فایل بدون آسیب و با سرعت بارگیری کنید .
این نرم‌افزار یک مدیر بارگیری فایل برای ویندوز است و اگر کاربر بخواهد می‌تواند بسیاری از تم های قابل تنظیم را برای آن به صورت رایگان دانلود کند.
دانلود کنید

3 . GetGo Download Manager

این نرم‌افزار نیز یکی از بهترین برنامه ها برای دانلود به خصوص اگر بخواهید فایل های زیادی را دانلود کنید ،است .این برنامه دارای قدرت پردازش های منحصر به فردی مانند جعبه شناور برای قابلیت بارگیری سریع است. شما حتی می توانید یک فایلLST را با لینک کلیه فایل ها برای دانلود وارد کنید .

نرم افزار getgo

نرم افزار getgo

همچنین می توانید دانلودهای خود را مرتب نموده و آنها را با استفاده از پسوندهای فایل، طبقه بندی کنید . یکی دیگر از ویژگی‌های جالب در این نرم‌افزار این است که می‌تواند اعتبار ورود به سایت را برای دانلود فایل ها از وب سایت های دارای رمز عبور ذخیره کند . بنابراین ، برای دانلود فایل ها از چندین وب سایت لازم نیست چندین بار وارد سیستم شوید ، همچنین شامل ادغام با کروم ، فایرفاکس و سایر مرورگرهای مدرن می باشد.
دانلود کنید

4. Download Ninja

نرم افزاری جدید برای مدیریت دانلود پیشرفته است که برای ویندوز با محیطی جذاب و زیبایی طراحی شده است. دانلود منیجرهای قدیمی با ظاهر خسته کننده ای هستند!.
نینجا یک نرم افزار قوی برای مدیریت فایل دانلودی شما است و با اینترفیس جذاب و زیبایی می باشد. Ninja Download Manager با تکه تکه کردن فایل های دانلودی، سرعت دانلود شما را به طور چشم گیری افزایش می دهد.

نرم افزار ninja download

نرم افزار ninja download


دانلود کنید

5. Microsoft Download Manager

اگر به دنبال یک مدیر بارگیری کوچک و کاربردی هستید ، این مورد از مایکروسافت را حتماً امتحان کنید . 
توسط این نرم افزار، بارگیری برای همه نسخه های ویندوز در دسترس است .
این برنامه صرفاً با حجم ۲ مگابایت به راحتی قادر به دانلود فایل های بزرگ می باشد .
این نرم افزار دارای ویژگی های بارگیری نیست ، اما دارای عملکردهای بسیار اساسی است که هر نرم‌افزار مدیر بارگیری باید آن را داشته باشد.
دانلود کنید

منبع : techrrival

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.