roch

9 اپ رایگان برای فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید

ممکن است به دلایل مختلف مجبور به ضبط و فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید شوید . ضبط یک آموزش یا ضبط یک فیلم زنده در رسانه های اجتماعی میتواند دلیلی برای اینکار باشد.
برای فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید خود به یک برنامه نیاز دارید . برنامه های رایگان زیادی برای اندروید در گوگل پلی وجود دارند که صفحه نمایش شما را به خوبی ضبط می کنند .
در این مقاله از روشاک به معرفی و بررسی بهترین نرم افزارهای رایگان فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید پرداخته ایم .

معرفی ابزارهای رایگان فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید

فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید
فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید

1. AZ Mibile App

این برنامه یکی از بهترین برنامه های ضبط صفحه برای اندروید به همراه صدا است . نرم‌افزار AZ Mibile App از نظر زمان ضبط هیچ محدودیتی ندارد و همچنین هیچ علامت چاپی یا واترمارک روی آن وجود ندارد .
شما می توانید توسط این نرم افزار صفحه نمایش خود را با کیفیت HD و فول HD بر روی تلفن همراه خود ضبط کنید . همچنین می توانید صدا را از طریق میکروفون ضبط کنید که به طور خودکار با فیلم ضبط شده همگام سازی می شود .
از این برنامه می توان به راحتی برای ضبط بازی یا برای ایجاد یک آموزش استفاده کرد ، همچنین می‌توانید نظرات خود را نیز به آن اضافه کنید .

 فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید
فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید

در کنار رابط کاربری آسان این برنامه دارای بسیاری از ویژگی ها می باشد که می توانید نرخ بیت ، وضوح صفحه نمایش ، تایمر سفارشی و غیره را تنظیم کنید .
این نرم‌افزار همچنین به شما این امکان را می دهد تا یک مکان را برای ذخیره مواردی که در نظر دارید را در یک share تنظیم کنید و فیلم ها را در سیستم عامل های مختلف با دکمه های به اشتراک گذاری داخلی به اشتراک بگذارید .
دانلود کنید

2. Super Screen Recorder

برای استفاده از این نرم افزار نیازی به روت کردن تلفن همراه نیست و این برنامه کمک می کند تا صفحه نمایش اندروید خود را در هر زمان ضبط کنید و فیلمبرداری با کیفیت بالا را با کیفیت هایFPS60 ،1080 P ، 12Mbps انجام دهید .
برای استفاده از این برنامه در سیستم عامل های مختلف می توانید نرخ فریم ، نرخ بیت و رزولوشن های مختلف آن را تغییر دهید .
دکمه مکث و Resume در آن این امکان را به شما می دهد تا قطعاتی را در فیلم های ضبط شده رد کنید . این یک ویژگی مهم است که به شما کمک می کند تا از ویرایش بیشتر اجتناب کنید .
این نرم‌افزار همچنین به لرزش تلفن حساس است و می‌توان برای متوقف کردن ضبط و حذف اعلان نوار و ضبط در شرایط اضطراری از آن استفاده نمود .

فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید
Super Screen Recorder

Super Screen Recorder از مدت های طولانی ضبط فیلم به همراه کارت اس دی پشتیبانی می کند . در صورت تمایل می توانید یک واترمارک به آن اضافه کنید ، اما این گزینه به صورت پیش‌فرض غیرفعال است .
دانلود کنید

3. Google play game

نرم افزار Google play game یک برنامه رایگان عالی است که می تواند برای فیلمبرداری نمایش در اندروید استفاده شود . از آنجایی که گیمرها هنگام بازی کردن علاقه‌مند به نمایش استعدادهای خود هستند ، این ویژگی در برنامه القا شده است.
شما همچنین می توانید از این ویژگی برای کارهای دیگر نیز استفاده کنید . برای استفاده از آن ضبط کننده برای سایر فعالیت های روی تلفن را روشن کرده و صفحه را ضبط کنید .

Google play game
Google play game

کیفیت فیلم با وضوح 720p یا 480p با کمک این اپلیکیشن به راحتی قابل ثبت است . علاوه بر این ، این نرم افزار به شما این امکان را می دهد هرگونه صوتی را با میکروفون در دستگاه خود اضافه کنید . شما می توانید توضیحات خود را به ضبط اضافه کنید که به طور خودکار در کنار آن اضافه می شود .
دانلود کنید

4. Screen Recorder & Music,Video Editor Record Free

ضبط کننده صفحه نمایش و موسیقی Screen Recorder & Music,Video Editor Record Free یکی دیگر از برنامه های فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید است که به طور موثری کار می کند . شما می توانید از آن برای ضبط صفحه تلفن اندروید خود برای چندین استفاده ، استفاده کنید .
این برنامه به شما کمک می کند تا گیف ها و آموزش های مربوط به فیلم های یوتیوب خود را تهیه کنید . همچنین به شما این امکان را می دهد تا صدای خارجی را با میکروفون ضبط کنید .
شما می توانید توسط این نرم افزار تفسیری را توضیح دهید که مراحل را به صورت شفاهی توضیح می دهد تا درک آن آسان باشد و این امکان را می دهد تا نمایش مورد علاقه خود را از سیستم عامل های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام ضبط کنید .

فیلمبرداری از صفحه نمایش اندروید My Video Recorder
Screen Recorder & Video Capture, My Video Recorder

این اپلیکیشن دارای یک ویژگی مفید سه ثانیه از زمان آماده سازی است و شما می توانید تلفن خود را در ۳ ثانیه تنظیم کنید تا پس از این سه ثانیه شروع به ضبط کند. این کار از ویرایش غیر ضروری پس از ضبط جلوگیری می کند .
کیفیت فیلم های ضبط شده در رزولوشن 1080p می باشد . بنابراین می توانید فیلم های با کیفیت بالا را در سایت های اشتراک اجتماعی بارگذاری کنید .
دانلود کنید

5. AD recorder

AD recorder یک ضبط کننده رایگان برای دستگاه اندروید است و این کار را روی صفحه نمایش تلفن شما به همراه صدا با استفاده از تلفن داخلی انجام می دهد .
برای استفاده از ویژگی‌های فیلمبرداری و ضبط ، این برنامه به هیچ نوع روتی نیاز ندارد.
این نرم افزار دقیقاً مانند سایر نرم افزارها دارای منوی عملکردی می باشد که در بالای ضبط متغیر می باشد و به راحتی قابل استفاده است .

ADV Screen Recorder
ADV Screen Recorder

برای افزودن یک سفارشی سازی می توانید متن و بنرهایی را برای بهبود فیلم ضبط شده اضافه کنید .
همچنین ویرایش ویدئو در داخل برنامه نیز امکان پذیر است . استفاده از دوربین جلو و دوربین پشت در هنگام ضبط آسان است و بنابراین می توانید در کنار ضبط ، نمایش مراحل را اضافه کنید .
دانلود کنید

6. ScreenCam Screen Recorder

ScreenCam Screen Recorder یک برنامه است که به راحتی از صفحه نمایش دستگاه اندروید شما فیلمبرداری می کند و فیلمبرداری همراه با ضبط صدا می باشد .
شما می توانید از صدای ضبط شده با گیم player برخی از مراحل مورد نظر برای اشتراک گذاشتن با جهان لذت ببرید .
برای استفاده از این نرم افزار نیاز به روت کردن گوشی خود ندارید و به راحتی می توانید در دستگاه های با اندروید نسخه 5 و بالاتر از آن استفاده کنید .

ScreenCam Screen Recorder
ScreenCam Screen Recorder

گزینه هایی برای انتخاب وضوح تصویر و میزان ارسال بیت ، فریم در ثانیه برای به دست آوردن بهترین فیلم های ثبت شده وجود دارد . منوی شناور برای یک رویکرد آسان در دسترس است که باعث می شود تا کار با آن برای کاربران مفید و آسان باشد .
این نرم افزار بدون تبلیغات بوده و یکی از مفیدترین برنامه ها برای ضبط صفحه به همراه ابزارهای ویرایش داخلی می باشد .
دانلود کنید7

7. Screen Recorder-No Ads

نرم افزار Screen Recorder – No Ads یکی از برنامه های ضبط صفحه نمایش در اندروید است و همانطور که از نام آن مشخص است ، فاقد تبلیغات مزاحم است.
در این برنامه ضبط فیلم توسط یک دکمه آبی انجام می شود و می توانید هر آنچه را که می خواهید ضبط کنید . این نرم افزار می تواند وضوح تصویر HD را با سرعت 60 فریم بر ثانیه ضبط کند و به شما این امکان را می دهد تا انواع  آرم ، تصاویر و متن دلخواه را اضافه کنید . در این برنامه ، امکان  فعال کردن میکروفون نیز وجود دارد تا بتوانید بر روی موارد ضبط شده خود صحبت کنید و همچنین گزینه Facecam نیز وجود دارد ، اگر می خواهید با آن حرفه ای تصاویر را ضبط کنید باید نوع آن را حرفه ای کنید.

نرم افزار Screen Recorder – No Ads
نرم افزار Screen Recorder – No Ads

شما می‌توانید از این روش در حالت روز یا شب استفاده کنید و شامل چندین ویژگی ویرایش مانند ویرایش ویدئویی و گزینه یادداشت برداری در هنگام ضبط می باشد . دانلود

8. RecMe Free Screen Recorder

این برنامه یکی از معدود برنامه های فیلم گرفتن از صفحه نمایش اندروید است که در صورت استفاده از دستگاه روت شده می تواند صدای داخلی و همچنین فیلمبرداری را نیز ضبط کند . اگر دستگاه شما روت نشده باشد، دیگر نمی توانید از ویژگی های صوتی داخلی بهره ببرید .

RecMe Free Screen Recorder
RecMe Free Screen Recorder

اما می توانید از کیفیت فیلمبرداری تا حداکثر 60 فریم در ثانیه و کیفیت تصویر 1080p و ضبط میکروفون لذت ببرید . رابط کاربری این برنامه ساده بوده و زیبایی طراحی آن باعث می شود که این، یک برنامه محبوب ضبط صفحه باشد . دانلود

9. Mobizen Screen Recorder

نرم افزار Mobizen  یکی دیگر از برنامه های فیلمبرداری صفحه نمایش در اندروید می باشد و یکی از محبوب ترین برنامه های ضبط صفحه در گوگل پلی می باشد که ویژگی های زیادی از جمله ضبط کاملا HD را با سرعت 60 فریم در ثانیه ارائه می دهد.

Mobizen Screen Recorder
Mobizen Screen Recorder

این نرم افزار دارای تعدادی ابزار برای اضافه کردن افکت به فیلم های شما پس از ثبت آنها ، مانند موسیقی پس زمینه و گزینه ای برای ضبط کردن صدای خود در فیلم ها است. این برنامه برای گیمر بسیار مناسب است و به شما این امکان را می دهد تا بازی خود را همزمان با ضبط چهره خود در واکنش به صفحه‌نمایش ضبط کنید. دانلود

منبع – ترجمه اختصاصی روشاک

7 پاسخ

  1. سلام برای فیلم گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ کدومش بهتره ؟

    1. استفاده از برنامه سلیقه ایه . این برنامه ها از پرطرفدارترین اپ های فیلمبرداری الز موبایل هستن

  2. برای فیلم گرفتن از صفحه در اندروید ۱۰ چه برنامه ای خوبه ؟

    1. سلام .
      این برنامه ها برای اندورید هستن و روی اندروید 10 جواب میدن

  3. سلام من میخوام من میخوام برای معلمم ویدیو کنفرانس بفرستم و از صفحه فیلم بگیرم هر برنامه ای ک دانلود میکنم خوب نیست اخه میخوام با قلمو روی متن ها خط بکشتم ولی متن ها پاک میشه ی چیزی میخوام مثل ماژیک فسفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.