roch

9 برنامه زنگ هشدار اندروید + دانلود رایگان

بعید به نظر می رسد در هر گوشی هوشمند حداقل یک برنامه زنگ هشدار اندروید وجود نداشته باشد . امروزه افراد برای بیدار شدن از خواب به جای استفاده از ساعت های زنگ دار قدیمی از تلفن های هوشمند استفاده می کنند . زیرا این ویژگی به صورت پیش فرض بر روی گوشی های هوشمند نصب می باشد .
در این مقاله به معرفی و بررسی نرم افزارهای زنگ هشدار در اندروید پرداخته ایم تا بتوانیم شما را با این نرم افزارها بیشتر آشنا کنیم .

9 برنامه زنگ هشدار اندروید
9 برنامه زنگ هشدار اندروید

معرفی برنامه زنگ هشدار اندروید

1. Alarm Clock for Heavy Sleeper

این نرم افزار یک برنامه ساده اما کاربردی برای اندروید است و می توانید زمانهای زیادی برای آلارم را در این برنامه تنظیم کنید .
این برنامه برای افرادی که خواب سنگین دارند هشدارهای مکرر و زنگ در یک زمان مخصوص را نیز ارائه می دهد .
همچنین دارای هشدارهایی برای زمان خواب است تا بتوانید خواب کافی داشته باشید.
Alarm Clock for Heavy Sleeper دارای نسخه رایگان و پولی می باشد . تنها تفاوت این دو نسخه این است که در نسخه پولی آن تبلیغات وجود ندارد .
دانلود کنید

برنامه زنگ هشدار اندروید
Alarm Clock for Heavy Sleeper

2. Alarmy

Alarmy خود را آزار دهنده ترین ساعت زنگ دار جهان می نامد ! . در این برنامه شما باید برای کوک کردن ساعت تصویری از یک قسمت خانه را اضافه کنید . هنگامی که ساعت زنگ می زند شما باید از رختخواب خارج شده به همان نقطه بروید و از همان عکسی که قرارداد بودید ، عکس بگیرید تا زنگ هشدار متوقف شود .
معمولاً هنگامی که از رختخواب خارج می شوید خواب از سرتان پریده و این مسئله باعث می‌شود دیگر خواب نمانید .
همچنین می توانید آن را طوری کوک کنید که از شما سوالات ریاضی تصادفی بپرسد .
دانلود کنید

Alarmy
Alarmy

3. Challenges Alarm Clock

این نرم‌افزار یک ساعت زنگ دار دیگر برای اندروید است که سعی می‌کند مغز شما را از خواب بیدار کند و همانند یک زنگ استاندارد کار می کند .
شما می توانید زنگ دلخواه خود و چندین آلارم را تنظیم نموده و همچنین دستورالعمل تعویق را نیز تنظیم کنید .
این نرم افزار همچنین دارای پازل ، بازی و حتی photo mechanic می باشد که سعی می کند قبل از زدن دکمه چرت زدن شما را از خواب بیدار کند .
دانلود کنید

برنامه زنگ هشدار اندروید
Challenges Alarm Clock

4. Early Bird Alarm Clock

Early Bird Alarm Clock یکی از برنامه های اصلی ساعت زنگ دار اندروید می باشد که ویژگی های اساسی مانند آلارم نامحدود را ارائه می دهد .
این برنامه همچنین شامل تم ها ، چالش‌های هشدار ، آب و هوا موارد دیگر می باشد .
چالش های زنگ نیز در این برنامه بسیار مناسب و معقول هستند . این برنامه همچنین می تواند هر روز صدای زنگ هشدار شما را به طور خودکار تغییر دهد که قطعاً از بهترین ویژگی های آن می باشد .
نسخه رایگان این برنامه دارای تبلیغات بوده و نسخه پولی آن تبلیغات ندارد ، اما هر دو دارای یک ویژگی و کارایی می باشند .
دانلود کنید

Early Bird Alarm Clock‏
Early Bird Alarm Clock‏

5. I Cant Wake Up

این برنامه برای کسانی مناسب است که مجبورند صبح زود از خواب بیدار شوند. ایده آن این است که به اندازه کافی شما را برای بلند شدن مصمم کند. .همچنین سبک های مختلف زنگ و برخی از ویژگی های سفارشی سازی را نیز دارا می باشد . دانلود کنید

I Can't Wake Up! Alarm Clock‏
I Can’t Wake Up! Alarm Clock‏

6. Loud Alarm

نرم افزار Loud Alarm یک ساعت زنگ دار با صدای بلند برای اندروید است . این نرم افزار از یک تقویت کننده صوتی استفاده می کند تا صدای زنگ هشدار شما بلند باشد . این نرم‌افزار مانند یک برنامه ساعت زنگ دار معمولی کار می کند .
شما می توانید زنگ هشدار و تعویق ها را تنظیم نموده و همچنین می توانید در صورت تمایل صدای زنگ را به دلخواه تنظیم کنید و آن را بر روی حالت تصادفی بگذارید .
در این نرم‌افزار همچنین برخی از تم ها برای سرگرمی های اضافه نیز وجود دارد .
در استفاده از این برنامه باید بسیار مراقب باشید . زیرا صدای بسیار بلند ممکن است به مرور زمان به گوشی شما آسیب برساند .
دانلود کنید

Loud Alarm Clock‏
Loud Alarm Clock‏

7. Sleepzy

این برنامه یکی از نرم‌افزارهای زنگ هشدار ساعت نسبتاً جدید است .
Sleepzy سعی می کند خواب شما را ردیابی نموده که برای این کار باید با تلفن در رختخواب خود بخوابید و شما را از خواب نیز بیدار می کند . برخی از ویژگی های غیر معمول این برنامه شامل ویژگی های به روز رسانی آب و هوا ، حالت شبانه و موارد دیگر می باشد . ردیابی خواب در این برنامه ممکن است برای برخی از افراد کار کند .
دانلود کنید

Sleepzy
Sleepzy

8. DoubleTwist Alarm Clock

این برنامه با طرح رنگی خاکستری ، سیاه و آبی طراحی هولو اندروید را گرفته است که بسیار زیبا می باشد . شما می توانید هشدار ها را در این نرم افزار به صورت دستی ، بر اساس چرخه خواب ، طلوع آفتاب یا فقط چرت های کوتاه تنظیم کنید.
دانلود کنید

DoubleTwist Alarm Clock
DoubleTwist Alarm Clock

9. Alarm Clock Extreme

Alarm Clock Extreme ممکن است انتخاب خوبی برای کسانی باشد که صبح ها کمی در بیدار شدن مشکل دارند . فراتر از قابلیت شخصی سازی کامل صداها ، این نرم‌افزار به شما روش های چالش برانگیزی برای تعویق و هشدار ها می دهد . به عنوان مثال اگر این ویژگی را انتخاب کنید که در صورت لرزاندن دستگاه آلارم خاموش شود تا زمانی که دستگاه را تکان ندهید ، آلارم خاموش نمی شود . همچنین ممکن است مجبور شوید مسائل ریاضی را با شکل های مختلف حل کنید یا فرم کپجا پر کنید .

Alarm Clock Xtreme
Alarm Clock Xtreme

اگر دارای خواب سنگینی هستید که صبح برای بیدار شدن وقت زیادی را تلف می کنید می‌توانید به آلارم یک روش جالب برای کار کردن ذهن و بیدار شدن از خواب نیز بدهید.
دانلود کنید

منبع – ترجمه اختصاصی روشاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.