roch

7 برنامه زنگ هشدار آیفون + دانلود رایگان

برنامه زنگ هشدار آیفون ، امروزه  برای بیدار شدن از خواب جای  ساعت های زنگ دار قدیمی را گرفته است . زیرا با ظهور گوشی های هوشمند برنامه زنگ هشدار آیفون به طور پیش فرض وجود دارد که علاوه بر بیدار کردن ویژگی‌های دیگری را نیز ارائه می دهند .
در این مقاله از روشاک به معرفی و بررسی برنامه زنگ هشدار آیفون پرداخته ایم تا بتوانیم شما را با این نرم افزار ها بیشتر آشنا کنیم .

برنامه زنگ هشدار آیفون
برنامه زنگ هشدار آیفون

معرفی و دانلود 7 برنامه زنگ هشدار در آیفون

1 . Alarmy

Alarmy این افتخار را دارد که توسط کاربران و انتشارات در سراسر جهان به عنوان آزار دهنده ترین زنگ جهان شناخته شده است . اگر شما فردی هستید که پس از خاموش کردن زنگ آلارم بلافاصله بخواب می رود ، ممکن است این نرم‌افزار برنامه ایده آلی برای شما باشد .
Alarmy برای خاموش کردن زنگ ، صبح ها شما را ملزم به انجام یک کار خاص می کند . شما می توانید بین لرزش تلفن خود یا حل یک مسئله ریاضی یکی را انتخاب کنید . همچنین برای بیرون آمدن از رختخواب نیز راه حل هایی دارد و آن این است که موقع تنظیم کردن ساعت شما باید عکسی از یک اتاق خاص خانه خود را بگیرید  تا هنگام خاموش کردن آن مجبور شوید از رختخواب بیرون آمده و از آن نقطه خاص دوباره عکس بگیرید تا آلارم خاموش شود . این نرم افزار هم برای اندروید و هم برای آیفون در دسترس می باشد .
دانلود کنید

2. Bedtime

گاهی اوقات بهترین برنامه ، برنامه ای است که از قبل و بصورت پیشفرض در گوشی خود دارید . آخرین نسخه iOS با یک ساعت زنگ دار کوچک تجهیز شده است.
زبانه Bedtime را می توانید در برنامه ساعت استاندارد iOS پیدا کنید . اولین باری که وارد آن می شوید از شما سوال می کند که کی می خواهید بیدار شوید و به چه میزان  خواب به طور کلی نیاز دارید . سپس زمان خواب ایده آل شما را محاسبه می کند و هنگام رسیدن به آن زمان به شما هشدار می دهد.

Bedtime
Bedtime


همچنین می توانید روزهای خاصی را برای زنگ خواب خود انتخاب کنید ، اما نمی توانید هشدارهای مختلف را برای روزهای مختلف انتخاب کنید ، ویژگی که معمولاً در برنامه های زنگ هشدار در آیفون مشاهده می کنید .
با این حال این برنامه می تواند به طور خودکار Do Not Disturb را فعال کند که زمان خواب شما را ردیابی کرده و به طور خودکار به برنامه Health نیز ارسال می کند.
اگر به دنبال یک ساعت زنگ دار ساده هستید که به شما کمک می کند به موقع به رختخواب بروید و داده‌های خواب خود را ردیابی کند ، استفاده از آن توصیه می شود .
این برنامه فقط در iOS وجود دارد .

3. Sleep Cycle

اگر به دنبال برنامه ای هستید که هم خواب شما را برنامه ریزی نموده و هم صبح شما را از خواب بیدار کند  Sleep Cycle ممکن است گزینه مناسبی برای شما  باشد .
این برنامه از میکروفون و شتاب سنج تلفن شما برای ردیابی خواب شما استفاده می کند و از این داده ها برای زنگ هشدار خود استفاده می کند تا صبح آرام شما را از خواب بیدار کند .

Gentle Alarm
Gentle Alarm


اگر چه آگاهی از الگوهای خواب شما می تواند به شما در بیدار شدن  از خواب کمک کند، اما محققان معتقدند افرادی که از ردیاب خواب استفاده می کند ممکن است گاهی اوقات خواب کمی داشته باشند . زیرا بیش از حد نگران الگوهای خواب خود می باشند . این نرم افزار هم در تلفن های آیفون و هم در اندروید قابل استفاده می باشد .
دانلود کنید

4 . Freaky Alarm

متاسفانه نرم افزار Freaky Alarm فقط برای آیفون در دسترس است و بسیاری از ویژگی‌های بسیار جذاب را ارائه می دهد .
این نرم‌افزار دارای انواع هشدارهای آرام و حتی آزار دهنده و در عین حال موثر است .

Freaky Alarm
Freaky Alarm

این برنامه همچنین دارای گزینه هایی می باشد که برای خاموش شدن زنگ هشدار نیاز است یک معما را حل کنید . Freaky Alarm بارکد برخی از محصولات را اسکن میکند .
دانلود کنید

5. Rise Alarm Clock App

این نرم افزار بر روی یک تجربه بیداری زیبا متمرکز شده است  . شما می توانید به جای صداهای دیجیتالی از صداهای طبیعت برای بیدار شدن استفاده کنید و یا یک ملودی سفارشی Rise برای شروع روز خود انتخاب کنید .
این نرم‌افزار زنگ هشدار در آیفون همچنین دسترسی به موسیقی‌های iTunes را نیز شامل می شود .
Rise Alarm Clock App شامل گزینه های مختلف زنگ هشدار می باشد ، اما برای به دست آوردن این گزینه ها باید نسخه پولی آن را انتخاب کنید .
دانلود کنید

6 . Loud Alarm Clock

اگر صبح زود بیدار شدن برای شما سخت و تقریباً غیر ممکن است نرم افزار Loud Alarm Clock برای آیفون با زنگ های فوق‌العاده آزاردهنده و با صدای فوق‌العاده بلند برای شما مناسب باشد .
این نرم‌افزار شامل زنگ های هشداری مانند شلیک کردن ، کشیدن میخ روی تخته سیاه ، اورژانس ، آژیر پلیس می باشد . همچنین می توانید موسیقی خود را از iTunes نیز انتخاب کنید .
دانلود کنید

7. Alarm Clock HD

این برنامه چند منظوره چیزی بیش از یک ساعت زنگ دار است. با Alarm Clock HD ، می توانید آلارم های نامحدودی تنظیم کنید ، موسیقی iTunes مورد علاقه خود را به عنوان زنگ هشدار خود انتخاب کنید ، در یک تایمر خواب بخوابید ، هوا را بررسی کنید و آخرین توییت ها و اخبار (در نسخه پولی) را دنبال کنید.
رابط پیش فرض یک نئون سبز جذاب است که به هر رنگ قابل تغییر است و می توانید اطلاعاتی از قبیل تاریخ ، سطح باتری ، آب و هوا و موارد دیگر را به نمایش بگذارید.
دانلود کنید

منبع  – ترجمه اختصاصی روشاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.