roch

دانلود بهترین نرم افزار صفحه کلید برای آیفون

درست است که صفحه کلید در تلفن های همراه دارای زرق و برق نیستند، اما بسیار مفید می باشند. نرم افزار صفحه کلید در آیفون به کاربران iOS کمک می کند تا بتوانند سریع تر و دقیق تر تایپ کنند. این صفحه کلیدها همچنین گزینه‌هایی برای ایموجی، برچسب ها، گیف ها و موارد دیگر دارند.
شما می توانید نرم افزار های صفحه کلید برای iOS در آیپد و آیفون را از فروشگاه های اپل استور بارگیری و نصب کنید.  هنگامی که آماده تایپ با صفحه کلید جدید خود هستید روی نماد کره زمین در پایین سمت چپ صفحه کلید پیش فرض ضربه بزنید. با شروع صفحه کلید ایموجی اپل شروع به دوچرخه سواری در فهرست به صفحه کلید نصب شده می کند، برای انتخاب لیست نماد کره زمین را فشار داده و نگاه دارید.
برای حذف صفحه کلید از دستگاه خود می توانید روی ویرایش و سپس علامت منفی قرمز کنار صفحه کلید موردنظر و ضربه بزنید. شما می توانید روی دکمه ویرایش ضربه بزنید تا ترتیب کیبوردها تغییر یابد.
در این مقاله از روشاک به معرفی چند نرم افزار  صفحه کلید در ایفون پرداخته ایم، تا بتوانیم شما را در پیدا کردن بهترین برنامه ها یاری کنیم.

معرفی 7 نرم افزار صفحه کلید در آیفون

 

نرم افزار صفحه کلید در آیفون
نرم افزار صفحه کلید در آیفون
  1. Grammarly

این نرم افزار صفحه کلید درآیفون، دارای قدرت ابزارهای تصحیح  را در iOS به ارمغان می آورد.  وقتی با این صفحه کلید تایپ می کنید، خطاها و خطاهای مربوط به دستور زبان و املا را اسکن کرده و پیشنهادات و اصلاحات را در زمان کمی ارائه می دهد.
شما همچنین می توانید از این صفحه کلید برای بررسی متونی که قبلا نوشته شده است، استفاده کنید. برای این کار فقط کافیست صفحه کلید این نرم افزار را انتخاب کنید سپس روی دکمه سبک تازه در سمت چپ ضربه بزنید تا به حالت Revision  دسترسی پیدا کنید. این کار متن مرئی را برای خطاها اسکن می کند و فرصتی برای اصلاح می دهد. (لینک دانلود)

  1. نرم افزار صفحه کلید ایفون Google Gboard 

با ضربه زدن روی نماد گوگل در سمت چپ بالای صفحه مستقیماً از گوگل Gboard (نصب شده به عنوان بخشی از برنامه جستجوی گوگل یا به صورت جداگانه) جستجو کنید، که به طور خودکار متن را در صفحه کشویی صفحه کلید خود جستجو می کند.
شما می توانید کتابخانه ایموجی را با نام آنها جستجو کنید و از گزینه های پشتیبانی ابری، قدرت سرویس گوگل با انتخاب متن پیش‌بینی شده AI  و تایپ صوتی بسیار توانمند بهره ببرید.
با توجه به شهرت گوگل جای تعجب نیست که Gboard  متن تایپ شده شما را برای داده های مربوط به شما مین گذاری کند. از این داده‌ها می‌توان برای هدفمند تر کردن تبلیغات استفاده نمود، در حالی که هنوز مشخص نیست که چه اطلاعاتی از Gboard در سرورهای گوگل بارگذاری شده است یا این داده ها برای گوگل چقدر مفید می باشد، شرایط و ضوابط آن ها راهکارهای قانونی زیادی برای جمع آوری فراهم می کند.(لینک دانلود)

  1. Swiftkey

این برنامه ویژگی‌های مختلفی را به صفحه کلید ارائه می دهد که شامل پیشنهادات مبتنی بر هوش مصنوعی، پشتیبان گیری ابری برای ویژگی های سفارشی و کتابخانه شخصی تنظیم شده، انواع تم های کاملاً قابل تنظیم و ایموجی‌های قابل جستجو است.
این نرم افزار قابل اطمینان و توانمند می باشد، بنابراین افرادی که دارای آیفون می باشند باید آن را امتحان کنند.(لینک دانلود)

  1. Funcykey

نرم افزار Funcykey ویژگی های زیادی را به کیبورد ارائه می دهد که شامل تایپ دقیق‌تر و گزینه های مختلف برای صفحه نمایش و کشیدن متن می‌باشد.
این نرم افزار می تواند گزینه های قلم یونیکد که در توییتر و Reddit مشاهده می کنید را برای تایپ در هر برنامه ای ارائه دهد. استاندارد یونیکد تضمین می‌کند که این قلم های متنوع در هر دستگاه iOS موجود است. بنابراین آنها هم در صفحه نمایش شما و هم گیرندگان شما نشان داده می شوند.
شما می توانید ماکرو برای هنرهای رایج ایموجی، مجموعه ای از برچسب های متحرک و بازی های مبتنی بر متن قدیمی را دریافت کنید. اما متاسفانه هیچ جستجوی متنی برای کتابخانه های ساخته شده ایموجی در آن وجود ندارد.(لینک دانلود)

  1. Gif Keyboard

برخلاف Funcykey کیبورد گیف یک صفحه‌کلید لوازم جانبی است و قابل استفاده برای ورود متن نمی باشد. این برنامه فقط برای پیدا کردن و به اشتراک گذاری گیف است. آن هابرای مرور سریع به دسته های مفید تقسیم می شوند و همچنین می توانید با استفاده از جستجوی متنی یک ردیف خاص را جستجو کنید.
این تصاویر می توانند در پیام ها به اشتراک گذاشته شوند یا تقریباً در هر مکانی که ورودی متن پیش فرض در دسترس باشد، اضافه شوند.(لینک دانلود)

  1. Rainbowkey

  2. اگر تم های رنگارنگ گزینه های دلخواه شما هستند، این نرم افزار می تواند مناسب باشد زیرا این برنامه برای iOS  دارای بیش از ۵۰ مضمون چشم انداز می باشد که به شما این امکان را می دهد تا ظاهر صفحه کلید خود را به طور دلخواه تنظیم کنید.
    همچنین می توانید از زیبایی بیش از ۴۰ فونت و رنگ در این که با لذت ببرید. در این صفحه کلید همچنین بیش از ۱۰۰۰ ایموجی وجود دارد که به شما  این امکان را می دهد تا احساسات خود را با شکلک ها نشان دهید.(لینک دانلود)
  3. Phraseboard keyboard

احتمالاً بسیاری از افراد از این نرم افزار چیزی نشنیده اند، اما باید بدانید که این یک برنامه خوب کیبورد است که کاملاً مناسب می باشد. مهم ترین مزیتی که این نرم افزار دارد این است که گزینه ای برای ذخیره پاسخ هایی که باید داده شوند دارد .
در نتیجه می توان به پاسخ های خاص کمی سریع تر پاسخ داد بدون اینکه مجبور باشید مجدداً آن را تایپ کنید. علاوه بر این گزینه ای را دارد که عبارات دلخواه خود را ایجاد کرده و آنها را بر اساس دسته بندی مرتب کنید، تا هر وقت به آن پاسخ های آماده نیاز داشتید به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید.
همچنین به شما امکان ارسال گیف های متحرک را می دهد و پیام رسانی را به یک تجربه لذت بخش تبدیل می کند.(لینک دانلود)
منبع : maketecheasier

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.