roch

امن ترین مرورگرهای اندرویدی را از دست ندهید

از آنجا که تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های همراه به ما این امکان را داده اند که زندگی دیجیتال خود را در هر زمان تجربه کنیم . لذا باید از نحوه استفاده امن حین جستجو در فضای مجازی آگاه باشیم تا حریم خصوصی و اطلاعات مهم گوشی ، حفظ شوند .
خوشبختانه تعدادی از مرورگر ها وجود دارند که می توانند هنگام استفاده از تلفن هوشمند اندروید از داده های حساس شما محافظت کنند که در این مقاله از روشاک، به معرفی آنها پرداخته شده است.

امن ترین مرورگرهای اندوریدی برای موبایل و تبلت

Firefox Focus

عادلانه است اگر بگوییم که نرم افزارMozilla Firefox Focus  بر حفظ حریم خصوصی تمرکز کرده است. این برنامه پس از این که مرورگر را ببندید به طور خودکار تمام تاریخچه مرور ، گذرواژه‌ها و کوکی ها را حذف می کند. علاوه بر این تمام تبلیغات را مسدود کرده و ردیاب ها را متوقف می کند.

امن ترین مرورگرهای اندوریدی
امن ترین مرورگرهای اندوریدی

نرم افزار Firefox Focus تنها ۷ مگابایت حجم دارد و نسبت به بسیاری از مرورگر ها سبک تر است. در حالی که این نرم‌افزار به محافظت از داده های شما کمک می کند و حریم شما را از چشمان کنجکاو در امان نگه می دارند اما خود Mozila داده های کاربر را جمع می کند، که البته می توانید در تنظیمات مرورگر ، آن را غیر فعال کنید.
لینک دانلود در گوگل پلی

InBrowser

کلمه IN در نرم افزار inBrowser مخفف ناشناس است. مرورگرهای جدید ، حالت ناشناس یا حریم خصوصی دارند که می توان به صورت دستی آنها را تنظیم نمود.
این نرم افزار به طور خودکار در حالت حفظ حریم خصوصی راه اندازی می شود و در کل زمان استفاده و مرور صفحات ،شما را ناشناس نگه می دارد .

این بروزر- امن ترین مرورگرهای اندوریدی
این بروزر- امن ترین مرورگرهای اندوریدی

حفظ حریم خصوصی نرم افزار inBrowser بسیار خوب عمل می کند. به طوری که بسیاری از وب سایت ها حتی تشخیص نمی دهند که از یک دستگاه تلفن همراه به سایت وار شده اید .
این مرورگر به طور خودکار تاریخچه مرورگر و همه کوکی های جمع آوری شده را حذف می کند.
برنامه inBrowser به شما این امکان را می دهد که به طور ناشناس از طریق شبکه TOR به مرور صفحات وب بپردازید .
لینک دانلود در گوگل پلی

Ghostery

بسیاری از مرورگرهای دارای محوریت حفظ حریم خصوصی به توانایی خود در متوقف کردن ردیاب ها افتخار می‌کنند و Ghostery نیز از این قاعده مستثنا نیست.
تفاوت عمده بین این نرم افزار و دیگر نرم افزارها در این است که Ghostery به شما این امکان را می دهد تا ببینید چه کسی اطلاعات شما را ردیابی می‌کند .
علاوه بر این به کاربران این امکان را می دهد تا آن ردیاب ها را به صورت جداگانه یا کلی مسدود کند.

Ghostery- امن ترین مرورگرهای اندوریدی
Ghostery- امن ترین مرورگرهای اندوریدی

نرم افزار این بروزر- امن ترین مرورگرهای اندوریدی همچنین دارای یک مسدود کننده تبلیغات داخلی است که با حذف تبلیغات مزاحم ، به طور بالقوه می تواند زمان بارگذاری صفحه وب را سرعت بخشد.
علاوه بر این همچنین از یکپارچه سازی فیشینگ برای جلوگیری از سرقت اطلاعات و رمز عبور حساب های وب سایت های مشکوک و مخرب استفاده می کند.
این برنامه هیچ گونه اطلاعاتی از کاربر جمع‌آوری نمی کند مگر این که خود کاربر به صورت داوطلبانه برنامه را مجاز کرده باشد.
لینک دانلود در گوگل پلی

OrBot/OrFox

هنگام استفاده از OrBot تمام ترافیک وب از طریق شبکه TOR هدایت می شود و به طور مطلق همه داده ها را رمزگذاری می کند و این کار را از طریق پروکسی انجام می دهد. برای افزودن یک لایه امنیتی مرورگر OrFox را همراه با OrBot نصب کنید. زیرا تنها مرورگری است که توسط پروژه TOR می تواند به شما کمک کند تا بتوانید به طور ناشناس وب را از طریق شبکه TOR صفحات مرور کنید.

OrBot/OrFox- امن ترین مرورگرهای اندوریدی
OrBot/OrFox- امن ترین مرورگرهای اندوریدی

متاسفانه استفاده از شبکه TOR باعث کمتر شدن سرعت اینترنت می شود .
لینک دانلود در گوگل پلی

Aloha

برنامه Aloha حفظ حریم خصوصی و امنیت را از طریق وی پی ان یکپارچه انجام می‌دهد که می‌تواند IP شما را پوشانده و مرور ناشناس وب را برای شما فراهم کند.
استفاده از وی پی ان بسیار ساده است و می‌توان به سادگی آن را خاموش و روشن نمود ، همچنین کاملا رایگان و نامحدود است .

aloha- امن ترین مرورگرهای اندوریدی
aloha- امن ترین مرورگرهای اندوریدی

یکی از ویژگی های جالبه Aloha قفل زبانه ها می باشد . کاربران می توانند برگه های مرورگر جدید را باز کرده و از طریق کد عبور یا اثر انگشت آنها را قفل کنند.این مسئله مانع از دسترسی شخصی به غیر از شما می شود.
لینک دانلود در گوگل پلی

DuckDuckGo

این مرورگر به طور خودکار تمام کوکی ها را مسدود می کند تا از شبکه های تبلیغاتی در امان بمانند. همچنین سایت ها را مجبور به استفاده از اتصالات رمزگذاری شده در صورت امکان می کند .این مرورگر هیچ اطلاعاتی راجع به مرور های شما ذخیره نمی کند.
با استفاده از این نرم افزار می توانید ضمن وبگردی ، از حفظ حریم خصوصی خود مطمئن باشید .
لینک دانلود در گوگل پلی

CM Browser

اگرچه این مرورگر در حفظ حریم خصوصی خیلی محبوب نیست اما ویژگی های مفید و محوری در اختیار کاربران قرار می دهد . رابط کاربری بسیار ساده و حجم کمتر از ۵ مگابایت از مزیت های این مرورگر اندروییدی است.
این مرورگر دارای یک فناوری درون برنامه است که آن را سرعت می بخشد و می تواند وبسایت های امن و خطرناک را تشخیص دهد و در مورد تهدیدات امنیتی به کاربران هشدار می‌دهد و از آسیب دیدن جلوگیری می کند.
مرورگر CM همچنین ردیاب ها را مسدود نموده و تاریخ ، حافظه پنهان و کوکی های شما را هنگام خروج از مرورگر حذف می کند.
لینک دانلود

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.