roch

پیشرفته ترین نرم افزار های اسکنر اندرویدی

نرم افزارهای اسکنر اندرویدی، از جمله برنامه های مورد نیاز برای افرادی است که با پرینتر و اسکنر زیاد سروکار دارند و شما را از داشتن دستگاه های بزرگ اسکن و پرینت بی نیاز می کنند.
اسکنر ها و پرینتر ها امروزه در بسیاری از خانواده ها و ادارات شایع هستند، اما لازم نیست که حتما یک اسکنر بزرگ داشته باشید،  اگر به اسکنر دسترسی ندارید می توانید از تلفن خود برای اسکن کردن اسناد استفاده کنید. برای این کار می توانید از نرم افزارهای اسکنر اندرویدی در تلفن های هوشمند خود استفاده کنید.
همانطور که اکثر گوشی های هوشمند امروزه دوربین های خوبی را عرضه می کنند می توانند اسناد را نیز با کیفیت بالا اسکن کنند. همچنین اسکن کردن با گوشی می‌تواند فرایند سریع تری نسبت به استفاده از یک اسکنر دسکتاپ داشته باشد. علاوه بر این نرم افزارهای اسکنر اندروید به شما اجازه دسترسی به توده انبوه اسناد داده و از ویژگی های قدرتمند ویرایش با PCR پشتیبانی می کند.

نرم افزارهای اسکنر اندرویدی

معرفی و دانلود نرم افزارهای اسکنر اندرویدی

در این مقاله از روشاک لیستی از بهترین و پیشرفته ترین نرم افزارهای اسکنر اندرویدی امده است که شامل:

۱. Clear scanner

Clear Scanner یکی از نرم افزارهای اسکنر اندرویدی است، که به شما اجازه اسکن اسناد تصاویر به طور مستقیم از تلفن همراه خود می‌دهد و می توانید اسناد و تصاویر اسکن شده را به فرمت JPEG یا PDF تبدیل کنید.
این نرم افزار یک اسکنر سبک وزن است که پردازش سریع را فراهم می کند و شما می توانید با استفاده از Cloud print اسناد اسکن شده یا تصاویر را چاپ کنید. این ویژگی های مختلف ویژه ویرایش حرفه ای را حتی پس از ذخیره تصاویر به گالری ارائه می‌دهد.
علاوه بر این شما می توانید چندین صفحه را در یک سند ذخیره کرده صفحات را دوباره مرتب کنید، اندازه صفحه را برای PDF تنظیم کنید و غیره.
Clear Scanner پشتیبانی ابری از One Drive ، GoogleDrive و Dropbox است. (لینک دانلود)

۲.Adobe Scan

ادوبی اسکن اجازه می دهد تا شما اسکن هر یادداشت, فرم, اسناد, رسید و تصاویر را به فایل های PDF تبدیل کنید که برای استفاده ساده و موثر است.
هنگامی که دوربین گوشی خود را به سندی که می‌خواهید اسکن کنید نزدیک می کنید، برنامه به طور خودکار آن را شناسایی و اسکن می کند. حتی اجازه می‌دهد که صفحات خود را دوباره مرتب سازی کنید و همچنین می توانید هر یک از صفحات را رنگ کنید .
علاوه بر این ، OCR داخلی وجود دارد که به شما امکان می دهد از محتوای اسکن شده استفاده مجدد کنید. همچنین می توانید چندین صفحه را به یک فایل pdf تبدیل کنید.
فواید نصب ادوبی اسکن:
– پشتیبانی از چندین صفحه اسکن به یک فایل واحد
– اصلاح اسکن
– برای اندروید ORC اسکنر ارزشمند (لینک دانلود)

3. CamScanner

یکی از بهترین برنامه های اسکنر برای اندروید با بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود است که می توانید رسید، یادداشت ها ،تصاویر، فاکتورها، کارت های کسب و کار یا اسناد دیگر را با آن اسکن کنید و آنها را به فرمت JPEG یا PDF ذخیره کنید همچنین هنگامی که اسناد اسکن شده را ذخیره می کنید می‌توانید آن‌ها را برچسب گذاری کرده و در پوشه ها ذخیره کنید و حتی آنها را از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
همچنین به شما امکان می دهد اسناد را با استفاده از چاپ ابری چاپ کنید. علاوه بر این شما می توانید اسناد مهم خود را با تنظیم رمز عبور برای مشاهده فایل ها امن کنید . این برنامه دارای تبلیغ است و شامل خرید های درون برنامه نیز می باشد.
چرا باید CamScanner را نصب کنیم؟
-آسان برای استفاده و شامل تمام ویژگی های ضروری است
– پشتیبانی از OCR
– پشتیبانی از سرویس cloud storage
– کدگذاری برای ایمن کردن فایل های مهم (لینک دانلود)

4. Tiny Scanner

این اسکنر یک برنامه قابل اعتماد اسکن سند برای اندروید است که اکثر ویژگی های استاندارد را ارائه می دهد .
برای استفاده از برنامه نیاز به ورود (log in) ندارید. شما می توانید اسناد، رسید ،گزارش ها یا هر فایل دیگری را اسکن کرده و آنها را در قالب pdf ذخیره کنید .
این نرم افزار اسکنر اندرویدی، دارای پشتیبانی از بسیاری از خدمات ذخیره سازی ابری قابل توجه است و همچنین اجازه می دهد تا فایل های مورد نیاز خود را در عرض چند دقیقه چاپ کنید و می توانید از طریق اصلاح تصاویر به جلوگیری از بهم ریختگی کمک کنید.
این برنامه دارای ۵ سطح کنتراست، جستجوی سریع به عنوان سند تازه، رمز عبور برای فایل های مهم و غیره است. Tiny Scanner دارای اگهی و خرید درون برنامه می باشد.
چرا باید اسکنر کوچک را نصب کنید؟
– بهینه سازی شده برای کار سریع
– اسکن کردن رنگی و سیاه و سفید
– پشتیبانی از خدمات ابری مانند  google drive، Evernote، Dropbox (لینک دانلود)

5. Office lens

یک نرم افزار اسکنر است که توسط مایکروسافت برای اسکن اسناد و تصاویر طراحی شده است که می تواند به سرعت اسکن هر سند و تبدیل تصاویر به فایلهای word و PDF انجام دهد. همچنین امکان این را می دهد فایل های خود را به OneNote یا OneDrive ذخیره کنید.
این برنامه برای اهداف تجاری مناسب است و زبان های مختلفی را پشتیبانی می کند.
این برنامه بدون تبلیغات است و هیچ خرید درون برنامه ای ندارد.
چرا باید Office lens نصب کنید؟
– سریع و آسان برای کار
– سودمند برای کسب و کار و مدارس (لینک دانلود)

6.TurboScan

یک برنامه اسکنر قدرتمند و کامل که دارای نسخه رایگان نیز می‌باشد، این اسکنر به شما اجازه اسکن اسناد چند صفحه ای را با کیفیت بالا داده و می توانید آنها را با فرمت   PDF و JPEG ذخیره کنید.
می توانید چندین رسید یا کارت های کسب و کار را در یک صفحه PDF تکمیل کنید .
علاوه بر آن، این امکان وجود دارد که فایل های PDF و JPEG در برنامه های دیگری مانند Google Drive ، Evernote و Dropbox و غیره باز کنید و یا با استفاده از Cloud print اسناد لازم را چاپ کنید. (لینک دانلود)

7. Smart Doc Scanner

این اسکنر بسیاری از ویژگی‌های اساسی اسکن سند را پوشش می دهد و پشتیبانی از OCR برای تبدیل تصاویر به متن را در بیش از 40 زبان دارد و همچنین شامل بررسی املایی است. شما می‌توانید اندازه صفحه را تنظیم کرده و حالت اسکن دسته ای را برای اسناد چند صفحه ای فعال کنید.
این اسکنر همچنین دارای ویژگی های برش و زوم برای اسکن صفحات به روش بهتر و غیره نیز می باشد و تقریبا تمامی فرمت های تصویر محبوب مانند : WebP ،GIP، BMP ،PNG و JPEG را پشتیبانی می کند و این نیز با Google Drive ، Dropbox وسایر گزینه‌های ذخیره سازی ابری یکپارچه شده است.
چرا باید Smart Doc را نصب کنید؟
– کم حجم
– دارای یک رابطه بصری است که به کاربران اجازه می‌دهد تا سریعا اسکن را انجام دهند.
– پشتیبانی از OCR و ذخیره سازی ابری (لینک دانلود)

8. Fast Scanner

این اسکنر یکی دیگر از برنامه های اسکن قابل اعتمادی است که ویژگی های بسیاری از توابع معمول را دارد و اجازه می دهد تا شما هر سندی که بخواهید اسکن کرده و با فرمت های PDF و JPEG و با افزودن چندین ویرایش اسناد اسکن شده و غیره ذخیره کنید.
می توانید صفحات جدیدی اضافه کرده یا صفحات موجود درون فایل را حذف کنید. شما همچنین می توانید اسناد خود را با استفاده از Cloud print چاپ کنید.
این برنامه رایگان برای دانلود بوده و حاوی تبلیغات است.
چرا باید Fast Scanner نصب کنید؟
– پشتیبانی از ویرایش چند صفحه
– بهینه سازی شده برای اجرای سریع (لینک دانلود)

منبع: fossbytes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.