اپلیکیشن و نرم افزار

5 برنامه حرفه ای ویرایش فیلم در اندروید

بهترین نرم افزار ویرایش فیلم در اندروید

برنامه ویرایش فیلم در اندروید ، برنامه هایی هستند که امکان ویزایش که شامل برش، تغییر زیر نویس، اشتراک گذاری در سبکه های احتماعی و … را دارند. فیلمبرداری با گوشی های اندروید، کار آسانی است اما به دست آوردن فیلم های شگفت انگیز ، نیاز به مهارت زیادی دارد. به همین دلیل است، که هر کس نیاز به یکی از نرم افزارهای ویرایش فیلم در اندوید خود دارد.
با استفاده از یکی از این برنامه ها ، می توانید کلیپ های خود را قبل از ارسال به فیس بوک، اینستاگرام، توییتر یا یوتیوب به صورت دلخواه، تغییر داده و ویرایش کنید.

بهترین نرم افزار ویرایش فیلم در اندروید

بهترین نرم افزار ویرایش فیلم در اندروید

کار با برنامه های ویرایش فیلم ،بسیار راحت است و می‌توان به سادگی آنها را از گوگل پلی دانلود نمود.
تمام این نرم افزارهای ویرایش فیلم در اندروید که در این مطلب از روشاک معرفی شده اند ، رایگان هستند و ما آنهایی را که شامل خرید های درون برنامه می باشند را ذکر کرده ایم.

 

بهترین برنامه ویراش فیلم در اندروید

1. FilmoraGo

یکی از نرم‌ افزارهای ویرایش فیلم در اندروید و یک برنامه زیبای طراحی شده برای اندروید است که نتایج شگفت انگیزی را ارائه می دهد.
نرم‌افزار FilmoraGo برای اندروید، همانند بسیاری از برنامه‌های دسکتاپ قدرتمند است و کار بسیار مشابهی دارد.
با انتخاب کلیپ های ویدیویی و عکس ها از دستگاه، با کلیک ، آنها را به مجموعه ای از منابع خود مانند گوگل یا فیسبوک اضافه کنید . تعداد فایل های رسانه ای، در سمت چپ برنامه نشان داده می شوند.
برای دسترسی به صفحه اصلی، روی Next کلیک کنید. تمام تصاویر و کلیپ های ویدیویی خود را در پایین صفحه مشاهده خواهید کرد. شما می توانید هر کدام از فایل ها را که بخواهید، برای ویرایش انتخاب کنید.
طرح های حاضر و آماده‌ای وجود دارد، که به ویدئوهای شما شکل جدیدی می دهند. شما می توانید آن ها را تنها با یک ضربه تست کنید.
اگر چندین ویدئو کلیپ یا تصاویر دارید، می‌توانید تحولات سرگرم کننده را برای تغییر، بین آنها اعمال کنید. اگرچه هیچ راهی برای گروه بندی کلیپ های ویدیویی نیست، اما شما می توانید ویدیو را برش داده و ابعاد و زیر نویس آن را ، تغییر دهید.
همچنین می توانید تمام گزینه های بهینه سازی رنگ (روشنایی، کنتراست و غیره) را تغییر داده و سرعت فیلم را تنظیم کنید.
جذاب ترین ویژگی های این نرم افزار ، ویژگی عکس در عکس است، که به شما امکان می‌دهد که ویدئوی دوم یا عکس را هر جایی که دوست دارید، وارد کرده و اندازه آن را تنظیم کنید.
ویدیوهای شما هنگام صدور، علامت‌گذاری (واترمارک) نمی شوند، اما FilmoraGo یک علامت اختصاری کوتاه در انتهای ویدئو، اضافه می کند.
هنگامی که پردازش ویدئو به پایان می رسد، این نرم‌افزار می‌تواند ویدئو را به طور مستقیم با هر برنامه و رسانه های اجتماعی که نصب کرده‌اید، به اشتراک بگذارد.
نرم افزار FilmoraGo، یک نمایشگر ویدئویی قابل توجه برای اندروید است، که با ویژگی های بیشتر از بسیاری از ابزارهای دسکتاپ، بسته بندی شده است. (لینک دانلود)

2. ادوب پریمیر Adobe premiere clip

قبل از اینکه بتوانید از Adobe premiere clip استفاده کنید ، و اگر قبلا نیز از آن استفاده نکرده باشید ، باید یک Adobe ID رایگان ، را ثبت کنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید، پس از آن می توانید از همان اطلاعات ورود اسم برای تمام برنامه های Adobe نرم افزار دسکتاپ استفاده کنید.این نرم افزار به شما امکان می‌دهد ویدیو های کاربران دیگر را نیز تماشا کنید.
هنگام باز کردن یک ویدئو دو گزینه وجود دارد: اتوماتیک و فرم رایگان
فرم اتوماتیک، یک قطعه موسیقی را پوشش داده و به ویدئو اضافه می کند، تا مطابق با تغییرات باشد.
این مسئله، برای فیلم های طولانی که به داستان تکیه نمی کنند، به خوبی عمل میکند .اما برای قطعات کوچک تر یا آنهایی که به کنترل بیشتری نیاز دارند، باید از فرم رایگان، استفاده کنید.
شما می توانید یک جدول زمانی ، از چندکلیپ ویدئویی و تصاویر، ایجاد کنید و اندازه آنها را مرتب کرده و سرعت آن را تنظیم کنید. همچنین، موسیقی متن جدید را انتخاب کرده و فیلترها را اعمال کنید
تمرکز در اینجا، برای فیلم های هوشمند و حرفه ای، به جای کلیپ های سرگرم کننده یا احمقانه برای به اشتراک گذاشتن با خانواده خود در فیسبوک است.
بنابراین هیچ برچسب یا انیمیشن های خاصی در دسترس نیست. در عوض شما می توانید با ذوق و سلیقه خود از گزینه‌های محو کردن و حرکت، استفاده کنید.
ویدئوی کامل شما دارای واترمارک، نمی باشد. مگر اینکه تصمیم بگیرید خودتان آن را ایجاد کنید( توسط ابزار منو در منوی تنظیمات). هنگامی که آن را ایجاد می‌کنید ، می‌توانید آن را در دستگاه‌ ذخیره کنید و به اشتراک بگذارید ، به شرطی که شما یک حساب کاربری داشته باشید، و یا آن را در یوتیوب یا توییتر پست کنید.
نرم افزار .Adobe premiere clip تنها در حالت عمودی کار میکند، مگر اینکه شما در حال تماشای یک ویدئو با آن باشید. (لینک دانلود)

3.VivaVideo ویوا ویدئو

این نرم افزار، به شما امکان می‌دهد فیلم های موجود را ویرایش کرده و کلیپ های خود را مستقیماً در برنامه پخش کنید. روش کار بسیار شبیه FilmoraGo می باشد. یعنی می توانید، یک کلیپ را باز کرده یا ضبط کنید ، سپس آن را ویرایش کرده و به یک جدول زمانی ، اضافه کنید.
همانند Adobe Premier Clip ، نرم افزار VivaVideo در حالت عمودی کار می کند. و رابط کاربری آن، به خوبی از فضا استفاده نمی‌کند.
گفته می شود هدایت کردن این نرم افزار آسان است و هر ابزار به وضوح، برچسب گذاری شده است.
تم های مختلفی برای انتخاب ، وجود دارد. که گسترده تر از FilmoraGo می باشند. حتی این تم ها برای خرید در برنامه، نیز بیشتر در دسترس هستند.
فیلتر پارکور، که در آن چرخش های چشمگیر و زوم های دقیقی را به کلیپ ها اضافه می‌کند جذاب بوده، و سرگرمی بزرگی برای فیلم های خسته کننده است و به شیوه‌ای جادویی عمل می کند.
گزینه‌های FX و برچسب های متحرک نیز سرگرم کننده هستند.اگرچه کنترل های دستی برای کنتراست اشباع و روشنایی وجود ندارد، اما بسیاری از ایستگاه های از پیش تنظیم شده دارد، که بسیاری از آنها برای طراحی پرتره، طراحی شده اند. (لینک دانلود)

4. KineMaster

این نرم‌افزار دو گزینه ی، پروژه خالی و دستیار پروژه، را ارائه میدهد.
با استفاده از دستیار پروژه (Assistan Project)، با انتخاب تمام کلیپ های ویدئویی و عکس هایی که می خواهید شامل ویرایش شود، با انتخاب یک تم ، گزینه های استاندارد Travel ، On stage ، Serene را انتخاب کنید. سپس هر متنی را که می خواهید در طول فیلم (عناوین یا نوشتار ها) ظاهر شود، اضافه کنید و پروژه خود را با اضافه کردن بعضی از اصوات صوتی تکمیل کنید.
چند نمونه برنامه رایگان، وجود دارد و بسیاری از آنها به عنوان خرید، در نرم افزار موجود است . همچنین می توانید از فایل های Mp3 دستگاه خود نیز استفاده کنید.
این نرم افزار دارای توانایی اضافه کردن رسانه های بیشتر ،ضبط صدا، اعمال جلوه های ویژه جدید و قرار دادن متن بیشتر می باشد.
همچنین می توانید ویدئوی جدید را با ضربه زدن به دکمه قرمز در وسط چرخ کنترل، ضبط کنید.
به دلخواه خودتان می توانید توسط تنظیمات پروژه  انتخاب کنید که عکس ها چه مدت نمایش داده شوند، فایل های صوتی و ویدئو ها را خاموش کرده و تنظیمات برش و به هم پیوستن را انجام دهید.
هنگامی که شما ویدئویی را به پروژه‌های خود اضافه می‌کنید، می توانید آن را تماشا کرده ، آن را در دستگاه Dropbox خود ذخیره کنید، یا آن را از طریق برنامه‌ رسانه های اجتماعی مورد نظر خود، به اشتراک بگذارید.
این نرم افزار یک علامت کوچک (واترمارک) را در سمت راست بالای ویدئوی شما اضافه می‌کند. (لینک دانلود)

5. Movi Maker Filmmaker YouTube & Instagram

هنگامی که این نرم‌افزار، را نصب می کنید از شما خواسته میشود یک حساب کاربری جدید ALIVE ایجاد کنید، یا با فیسبوک وارد شوید .
همانند Adobe Premiere Clip ، این امکان وجود دارد که شما بتوانید از عنصر به اشتراک گذاری ویدئو های اجتماعی برنامه، استفاده کنید، که به شما اجازه می دهد یک پروفایل سفارشی ایجاد کرده و مانند اینستاگرام از دیگر کاربران پیروی کنید (Follow).
برای شروع یک ویدئوی جدید ( به نام Video story)، روی نماد پلاس ضربه بزنید، و کلیپ ها و عکس هایی که میخواهید اضافه کنید، را انتخاب کنید.
برنامه، پوشه های سند خود را برای شما اسکن میکند، بنابراین نیازی به صرف وقت برای ردیابی فایل های رسانه ای نیست.
ابزارها، عکسهای ساخته شده را در حالت عمودی اجرا می کنند.
اما ویدئو به صورت افقی نشان داده میشوند، که انتخابی مناسب برای اینستاگرام، نه برای فیس بوک و سایر سایت ها می باشد. هیچ ابزار پیشرفته ای برای تنظیم رنگ دستی وجود ندارد ،اما با KineMaster ، انتخاب های گسترده ای از فیلترها به دست می آید.
در این نرم‌افزار همچنین ، انتخاب خوبی از موسیقی پس زمینه برای آزمایش وجود دارد، همچنین می‌توانید یک آهنگ از دستگاه خود را نیز به نرم افزار اضافه کنید.
(لینک دانلود)

منبع : techradar

نوشته های مرتبط

28 فکر در مورد “ 5 برنامه حرفه ای ویرایش فیلم در اندروید

 1. Abbas گفت:

  چطور میتونم یه فیلم و کات کنم روش یه صحنه از فیلم دیگه پلی کنم(یعنی وسط یه فیلم از یه صحنه دیگه فیلم بذارم)

  1. امیدوار گفت:

   در مورد کامپیوتر با افتر افکت میشه نمایش فیلم در فیلم ساخت ولی برای اندروید اپ مشحصی سراغ ندارم . البته قطعا وجود داره . به نظرم بهتره اینجا را ببینی و چند اپ را امتحان کنی . قطعا بینشون هست.

   1. امینی گفت:

    سلام فکر کنم با برنامه ایشان میشه

  2. میثم گفت:

   سلام با برنامه پاور دایرکتر فکر کنم میشد این کارو کرد

  3. ناشناس گفت:

   با برنامه ویوا کات

  4. محدثه گفت:

   باید برنامه اینستا شاد رو نصب کنی
   بعد یه علامت +قرمز پایین صفحه تو خود برنامه هست اونو بزن و از توی گالریت اون کلیپی که می خوای رو بین کلیپت ولی کن و ذخیره سازی رو بزن همون جا میتونی تدیت بیشتر هم روش انجام بدی

 2. دایانا گفت:

  زیاد خوب نبود

 3. Adrina گفت:

  با چه نرم افزاری ویدئو هارو میتونم براق کنم یه حالتی مث اکلیلی کردن
  فرقی نمیکنه برام که ویندوز باشه یا اندروید

  1. امیدوار گفت:

   اپ های زیادی با افکت های مختلف هست باید امتحان کنید ببینید کدومش این مورد را داره . FilmoraGo / inshot / KineMaster از پرطرفدارترین برنامه های اندروید هستند نصب کنید شاید مشکل حل شد .

   1. ناشناس گفت:

    میدونی چطور میشه پس زمینه کلیپو عوض کرد؟

 4. محمد گفت:

  برنامه که رو جلو فیلم زرق و برق کنیم؟؟؟؟؟

  1. Mohadeseh گفت:

   اینستا شات رو نصب کنید

  2. میم مث مــ‌‌ن گفت:

   سلام
   باید تکسچر از خودت داشته باشی واسه متحرک کردن اما خودشم فیلتر داده مث برنامه ویوا کات

 5. من گفت:

  با چه برنامه ای میتونم پس زمینه کلیپمو عوض کنم؟

  1. ناشناس گفت:

   با برنامه ی اینستا شاد میشه خیلی کار کردن باهاش راحته

 6. دخی تنها گفت:

  من گوشیم قدیمی هست یعنی مال 7 سال پیشه و این برنامه ها جدید هستن و گوشی من رو نمیگیره لطفا یه برنامه بهم معرفی کنید که اندروید از 3 • 3 پایین تر باشه لطفا لطفا لطفا یه چیزی پیشنهاد بدین

  1. امیدوار گفت:

   بهتره برنامه های مختلف را تست کنید .
   همزمان با ارائه نسخه های جدید اندروید ، برنامه ها هم ارتقا پیدا می کنند تا با نسخه های جدید اندروید هماهنگ بشن

  2. ناشناس گفت:

   اینشات رو نصب کنید شما

 7. امیر رضا مهابادی گفت:

  ویواکات از همشون خوبه

  1. شبنم گفت:

   برنامه ویوا کات و اینشات و کایت مستر بهترررررررر

 8. .. گفت:

  میخوام یه صحنه ویدیو رو یه کاری کنم حرکت کنه ینی مثلا از چب به راست حرکت کنه با بلعکس
  برنامه ای برای اندروید هست که بشه این کارو کرد؟

 9. ناشناس گفت:

  اینشات رو چرا نام نبردین؟

  1. امیدوار گفت:

   انشا.. معرفی کاملی از این برنامه منتشر خواهیم کرد

 10. بهاره گفت:

  منم خیلی دنبالش گشتمو دارم میگردم پدرم در اومد پیدا نمیشه داخل اینستا چنتا کلیپ دیدم که تصویر به چپ و راست حرکت میکنه و افکتی که روشه خیلی خوبه اگه برنامرو پیدا کردین به منم بگین اینم آیدی اینستاگرامم @brain__cancer

 11. Sugakpop74 گفت:

  سلام وقتتون بخیر میشه بگید از برنامه ای استفاده کنم که فیلتر های دارک یا یخی اینا داشته باشه مثل برنامه پولار باشه اما باشه فیلتر هاشو رو فیلم گذاشت

 12. Amir گفت:

  با چه برنامه ای میتونیم وسط ویدیو یه ویدیوی دیگه بزاریم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون

  1. روشاک گفت:

   با inshot میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.